پکیج شکلات کیت کت

پکیج شکلات کیت کت

پکیج شکلات کیت کت

$‎30.25
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

در فروشگاه اینترنتی گل بازار افزون بر امکان سفارش آنلاین گل، امکان سفارش شکلات آنلاین را نیز دارید. این موقعیت برای عزیزانی که در پی سورپرایزکردن عزیزان‌شان هستند فراهم است که هم با خرید گل و هم با خرید شکلات، پروسه‌ی سورپرایز کردن را به بهترین شکل انجام دهند. پکیج شکلات کیت کت محصولی‌ست که از همان ابتدا برای هدیه و برای سورپرایز عزیزان‌تان تولید و تهیه شده‌است.

ویژگی‌های پکیج شکلات کیت کت

پکیج شکلات کیت کت شامل سه عدد کیت کت کوچک، 2 عدد کیت کت بزرگ، توبلرو، دراژه، نستله و شکلات‌های مرداس است که همه با زیبایی هرچه‌تمام‌تر در جعبه‌ای شیک و زیبا قرار داده شده‌اند. کیت کت برندی قدیمی و معتبر در زمینه‌ی تولید شکلات است. این برند حدود 90 سال پیش در بریتانیا کارش را آغاز کرد و امروز زیرمجموعه‌ای از برند مشهور و بزرگ نستله محسوب می‌شود. شکلات‌های کیت کت در سطح جهان بسیار محبوب اند و البته همواره شکلات‌هایی لوکس و گران‌قیمتی بوده‌اند. نستله نیز برندی بزرگ است و در حال حاضر – همانطور که گفته شد – برند کیت کت زیرمجموعه‌ی همین برند محسوب می‌شود. نستله را به‌عنوان بزرگ‌ترین کمپانی تولیدکننده‌ی موادغذایی در جهان می‌شناسند. با این توضیحات می‌توان گفت که اگر قصد خرید شکلات یا سفارش شکلات برای هدیه‌دادن به عزیزان‌تان را دارید شکلات‌های نستله، کیت کت و مرداس می‌توانند از گزینه‌های لوکس و با ارزش به شمار روند.

سفارش شکلات | خرید شکلات آنلاین

شما عزیزان می‌توانید با خرید شکلات نستله، کیت کت و مرداس از طریق فروشگاه اینترنتی گل بازار و هدیه‌دادن این پکیج شیک به عزیزان‌تان افزون بر سورپرایز و خوشحال‌کردن آن‌ها مهر و محبت‌تان را نیز به آنها نشان دهید. چنان‌چه می‌خواهید پکیج شکلات کیت کت برای تهران یا کرج ارسال شود، می‌توانید این توقع را داشته باشید که در هر زمانی که سفارش شکلات را از طریق فروشگاه اینترنتی گل بازار انجام می‌دهید، همان روز سفارش‌تان به دست عزیزان شما در تهران یا کرج برسد. اگر هم به‌دنبال تحویل این پکیج زیبا در شهرهایی غیر از تهران و کرج هستید، در نظر داشته باشید، ارسال این پکیج به شهرستان‌ها به صورت پستی و از نمایندگی تهران انجام شده و تحویل آن یک تا سه روز کاری به طول می‌انجامد.در نظر داشته باشید که  باکس پکیج شکلاتی که به گیرنده تحویل داده می‌شود ممکن است کاملا مطابق با باکسی که در تصویر می‌بینید نباشد، اما قطعاً با آن هم ارزش است. در ضمن درصورتی‌که شکلات کیت کت در یک سایز وجود نداشته باشد، شکلات کیت کتی با سایزی دیگر جایگزین آن خواهد شد. در آخر آن که به‌هنگام سفارش شکلات در گل فروشی آنلاین گل بازار می‌توانید برای کامل‌ترکردن سورپرایزتان، انواع هدایا را به سبد خرید خود اضافه کنید. به‌عنوان مثال، می‌توانید همزمان با خرید شکلات آنلاین، بطری دراژه، ماگ استارباکس، کارت‌پستال یا بادکنک نیز سفارش دهید. ضمناً درصورت سفارش عکس لحظه‌ی تحویل، سفیر گل‌بازار موقع تحویل هدیه‌ی شما به عزیزتان از او عکس خواهد گرفت و تصویر بین 1 تا 7 روز کاری برای شما ایمیل خواهد شد. 
شرایط و ضوابط:

برای شهرستان ها با پست ارسال خواهد شد و ۱ الی ۳ روز کاری زمان برای تحویل نیاز است.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج شکلات کیت کت
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط