ارسال گلدان گل مهرو | گل بازار

گلدان گل مهرو

گلدان گل مهرو

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر قصد ارسال گل به سراسر ایران برای عزیزان تان را دارید، سفارش آنلاین گلدان گل مهرو یک انتخاب عالی است. خرید آنلاین گلدان گل مهرو شامل گل های رز هلندی رنگارنگ است که در آغوش انبوهی از آلسترومریاهای رنگی جا خوش کرده اند! معنای زندگی افزودن رنگ و عطر و عشق به متن زندگی و به تک تک ثانیه های آن است! از این رو سفارش آنلاین گلدان گل مهرو به همین منظور آماده گشته است، اینکه مهر و رنگ و عطر را میهمان سادگی پر صداقت خانه های عزیزان تان کند. این گل ها به صورت یک دسته گل درون گلدان شیشه ای بزرگ به شکل خمره قرار می گیرند، یعنی شما می توانید با پر کردن گلدان از آب و قرار دادن گل ها در آن، تا روز ها خانه خود و عزیزان تان را با گل های با طراوت و تازه زیبا نگه دارید. آلسترومریا نماد ثروت، خوشبختی، شانس و دوستی و رز نیز نماد عشق و علاقه، شرف، زیبایی تعادل و شور و هیجان است. در واقع ارسال این گلدان گل می تواند همه این مفاهیم را برای محبوب شما به همراه داشته باشد. گل آراهای حرفه ای گل بازار با چیدن این گل ها درون این گلدان توانسته اند یک بغل از زیبایی را برای شما طراحی کنند تا از طریق آن عزیزان تان را خوشحال کنید. پس با ارسال این گلدان در مناسبت های مختلف مانند تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست همچنین مراسم افتتاحیه هر خانه و مکانی را رنگی و زیبا کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 45 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز هلندی، و آلستر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

گلدان را از آب پر کنید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل مهرو
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط