سفارش اینترنتی باکس گل افسون | گل بازار

باکس گل افسون

باکس گل افسون

$‎15.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل افسوس شامل یک باکس بسیار زیبا، لاکچری و مدرن است که توسط گل های زیبای داوودی طراحی و تزیین شده است. گل های داوودی به دلیل داشتن طیف گسترده ای از رنگ ها و نوع های مختلف، یکی از گل های محبوب و پر استفاده در صنعت گل آرایی می باشند. گل های داوودی دارای گلبرگ های بسیار لطیف و زیبایی هستند که با داشتن عطر و بویی جادویی، سفارش گل مناسبی برای شما خواهد بود. شما با خرید آنلاین گل افسون، جعبه گل بسیار زیبا و لاکچری را به عزیزانتان تقدیم خواهید کرد. باکس و جعبه گل استفاده شده در این محصول، حاصل به روزترین و جدیدترین طراحی های روز دنیا در صنعت گل آرایی است. این جعبه گل زیبا به صورت استوانه ای می باشد و این برتری را نسبت به سایر باکس های دیگر دارد که از دو طرف، شکل مخروطی مانند زیبایی را به وجود می آورد. این باکس زیبا دارای بند نیز می باشد، بدین معنی که شما با سفارش گل افسون هم می توانید آنرا مانند باکس گل در جایی قرار دهید و هم می توانید آنرا مانند گل های زینتی از جایی آویزان کنید. با خرید گل افسون، تردید نداشته باشید که شما زیباترین و خوشبوترین گل ها را به عزیزانتان تقدیم می نمایید.

 

جزئیات

 


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل افسون
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده