باکس گل معطر

باکس گل معطر

باکس گل معطر

$‎34.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل معطر، شامل یک جعبه ی زیبا، مدرن و شیک است که هدیه ای مناسب برای تقدیم به عزیزان شما است. این جعبه، مخروطی شکل بوده و ارتفاع نسبتا بلندی دارد. گل های رنگارنگ و زیبای آلسترومریا به همراه گل های داوودی، شکوه چشم گیر و فوق العاده ای را به این باکس گل می بخشد. گل های آلسترومریا به خاطر رنگ های زیبا و جنس لطیف برگ ها در صنعت گل آرایی بسیار پر کاربرد است. تنوع و تلفیق رنگ گل های آلسترومریا به همراه گل های داوودی هر قلبی را به لرزه در آورده و هر چشمی را خیره می کند. باکس گل معطردر نهایت زیبایی و لطافت، که بهترین انتخاب برای پیشکش به محبوب قلب شما است. بنابراین اگر در جستجوی باکس گلی همه چیز تمام هستید، پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین باکس گل معطر است. این باکس گل مناسب همه نوع مراسم و جشنی می باشد. برای مراسم افتتاحیه مکانی جدید، سالگرد ازدواج، سورپرایز تولد پدر و یا مادر، تبریک ازدواج و یا تشکر و قدردانی ، عذر خواهی از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نورسیده، می توانید این باکس گل را برای عزیزانتان ارسال نمائید.


جزئیات

ارتفاع حدودی باکس گل 50 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های آلسترومریا و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.


نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل معطر
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط