باکس گل معطر

باکس گل معطر

باکس گل معطر

$‎33.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین باکس گل معطر، شامل یک جعبه ی زیبا، مدرن و شیک است که هدیه ای مناسب برای تقدیم به عزیزان شما است. وجود گل های رنگارنگ و زیبای آلسترومریا به همراه گل های داوودی، شکوه چشم گیر و فوق العاده ای را به این باکس گل بخشیده اند. گل های آلسترومریا به خاطر رنگ های زیبا و جنس لطیف برگ ها در آراستن سبد ها و باکس های گل بسیار پر کاربرد است. همچنین گل های داودی به خاطر رنگ ها و واریته های متنوعی که دارد یکی از بهترین گل ها در آراستن باکس های گل محسوب می شود. خرید آنلاین باکس گل معطر در نهایت زیبایی و لطافت یک انتخاب عالی برای پیشکش به محبوب قلب شما است. ترکیب گل های آلسترومریا که نماد ثروت، خوشبختی و شانس است با گل های داودی که نشان از مثبت بینی، شادی و زندگی طولانی دارد یک هدیه بسیار عالی برای انتقال حس و حال خوب به وجود آورده اند. چیدمان این گل ها درون یک باکس مخروطی و بلند به گونه ای است که گل ها تشکیل یک شکل گنبدی داده اند تا این باکساز هر زاویه دیدی زیبا به نظر برسد. این چنین چینش و خلق اثر هنری کار هنرمندان گل آرایی است که با سال ها تجربه توانسته اند به چنین مهارتی برسند. این باکس گل مناسب برای مراسم افتتاحیه مکانی جدید، سالگرد ازدواج، سورپرایز، تبریک نامزدی و عروسی، تشکر و قدردانی ، عذر خواهی و دلجویی، جشن فارغ التحصیلی، اولین دیدار عاشقانه و تبریک به دنیا آمدن قدم نورسیده است.

جزئیات

ارتفاع حدودی باکس گل 50 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های آلسترومریا و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل معطر
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط