سفارش جعبه‌ رز قلبی | گل بازار

جعبه‌ رز قلبی

جعبه‌ رز قلبی

امتیاز:
100% of 100
$‎52.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

اگر در پی خرید یک هدیه عاشقانه برای معشوق تان هستید، خرید آنلاین جعبه‌ رز قلبی شامل گل های رز قرمز و آتشین هلندی را به خاطر بسپارید. گل های رز مرغوب و اصیل هلندی با ظاهری لوکس و گلبرگ های مخملی خود به خوبی توانسته در این باکس خودنمایی کرده و یک باکس لوکس و جذاب را به وجود آورند، تا با سفارش آنلاین جعبه رز قلبی پیام رسان احساسات زیبای شما از راه دور و نزدیک بوده و تاثیری عمیق در دل مخاطب تان بگذارد. ارسال این جعبه شیک و لوکس زیباترین راه برای گفتن دوستت دارم است، پس اگر تمایل دارید تا عزیز دلی از احساسات پاک شما آگاه شده و بداند که شما چقدر دلتنگ او هستید، این جعبه زیبا می تواند بهترین گزینه برای هدیه دادن به او باشد. گل قرمز همواره سمبل پاکی، عشق و خلوص نیت بوده که عاشقان و دلباختگان در هر زمانی برای ابراز عشق و علاقه خود آن را به محبوبشان هدیه می دهند. گل آراهای زبر دست و ماهر گل بازار با چیدن گل های رز قرمز درون باکسی قلبی، نهایتی از جذابیت و زیبایی را به وجود آورده اند تا هرکسی با دیدن آن قلب و روحش به تسخیر عشق شما در آید. این باکس زیبا هدیه ای مناسب برای مناسبت های همچون تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سورپرایز تولد، ولنتاین، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، اولین دیدارعاشقانه و همچنین عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ رز قلبی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط