ارسال دسته گل درسا | گل بازار

دسته گل درسا

دسته گل درسا

$‎16.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین دسته گل درسا شامل گل های رز هلندی و گل های رنگارنگ میخک است. تلفیق رنگ های متنوع و زیبای گل های میخک با رنگ سرخ مخملی رزهای هلندی دسته گل جذاب و دلربایی را خلق کرده که هر قلبی با دیدنش به لرزه در می آید. شما با خرید آنلاین دسته گل درسا گل هایی با کیفیت و مرغوب را به دست عزیزانتان می رسانید که می تواند روز ها زینت بخش محل کار و یا منازل آنها می باشد. چنانچه از عزیزنتان دور هستید و یا اگر قصد دارید آنها را سورپرایز کنید، ارسال یک دسته گل زیبا بهترین و زیباترین روش برای ابراز علاقه و یا ابراز دلتنگی است. اگر یکی از نزدیکان شما از یک سفر دور و دراز بازگشته است، می توانید با تقدیم این دسته گل زیبا به او خوش آمد بگویید. همچنین اگر به تازگی باعث رنجش خاطر یکی از عزیزان تان شده اید با ارسال این دسته گل به زیباترین شکل از او دلجویی کنید. علاوه بر این ها این دسته گل را می توانید در دیگر مراسم ها و مناسبت ها مانند، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 30 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی و میخک می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل درسا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط