سفارش آنلاین سبد گل رنگین کمان | گل بازار

سبد گل رنگین کمان

سبد گل رنگین کمان

$‎15.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر شما یا مخاطب تان از جمله افرادی هستید که به گل داودی علاقه مندید، خرید آنلاین سبد گل رنگین کمان شامل یک سبد بسیار زیبا مملو از گل های رنگارنگ و دل فریب داوودی است که می تواند یک هدیه هیجان انگیز برای شما به حساب آید. گل داوودی در رنگ ها و اندازه های کوچک و بزرگ به واسطه داشتن تنوع و گوناگونی بی شمار و همچنین دارا بودن گلبرگ های ظریف و لطیف بسیار محبوب و مورد علاقه هستند.سفارش آنلاین سبد گل رنگین کمان به دلیل داشتن انواع مختلف گل های داوودی که همگی در کنار هم قرار گرفته اند، رنگین کمانی از رنگ ها را در کنار یکدیگر خلق کرده و شکوه، زیبایی و جلوه ی خاصی را به وجود آورده اند. چیدمان داودی ها درون سبدی حصیری به صورتی است که در دو ردیف کناری گل های سبز، در کنار آن گل های سفید رنگ و در ردیف های وسط رنگ های زرد، بنفش و دو رنگ داودی با چیدمانی گنبدی قرار گرفته است. گل های داودی در فرهنگ شرق نماد خوش بینی و لذت است و در فرهنگ ایرانی نماد وفاداری به معشوق محسوب می شود. طراحی یک سبد با گل های داودی رنگارنگ کار طراحان و گل آراهای گلفروشی آنلاین گل بازار است که توانسته اند به چنین زیبایی یک شاهکار هنری با گل ها خلق کنند. این سبد گل مناسب برای هدیه دادن در مناسبت هایی مانند سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی همچنین برای افتتاحیه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 30 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل رنگین کمان
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط