سفارش آنلاین کیک پروانه | گل بازار

کیک پروانه

کیک پروانه

$‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 500 گرم

یکی از پایه های اصلی مراسم تولد وجود کیک است . کیک تولد با توجه به سن ، جنسیت ، علایق و روحیه شخصی که تولدش است انتخاب می شود . در این بین البته باید تِم مراسم تولد هم در نظر گرفته شود تا رنگ و شکل کیک با تم مراسم تولد سازگار باشد . کیک پروانه یکی از کیک های متنوع فروشگاه اینترنتی گل بازار برای مراسم تولد دختران کودک و نوجوان است . این کیک رنگ و شکلی شاد و انرژی بخش دارد و می تواند گزینه ای عالی برای زیبا کردن مراسم تولد باشد . همچنین از آن دسته کیک هاست که می توان آن را به عنوان سورپرایز تولد، انتخاب ، خرید و ارسال کرد . چنان چه به دنبال خرید کیک تولد هستید یا می خواهید با ارسال کیک تولد ، عزیزانتان را سورپرایز کنید ، در هر صورت امکان سفارش آنلاین کیک پروانه به راحتی برای شما فراهم است . فروشگاه آنلاین گل بازار آماده دریافت سفارش های شما برای خرید کیک پروانه است تا کیک در کمترین زمان آماده و سپس ارسال شود .

ویژگی های کیک پروانه
کیک پروانه قرمز رنگ است و حدود 500 گرم وزن دارد . شکل و شمایل آن بیشتر برای مراسم تولد دختران نوجوان مناسب است ، همچنین برای دورهمی های کوچک نیز می تواند انتخابی عالی باشد . یک شیرینی خوش طعم و تازه ی لطیفه به همراه یک توت فرنگی درشت روی آن قرار دارند و موجب زیباتر به نظر رسیدن کیک شده اند .

سفارش آنلاین کیک در ایران و خارج از ایران
با وجودی که کیک پروانه فقط برای تهران و کرج قابل ارسال است ، ایرانیان در هر کجا که باشند – چه داخل ایران و چه خارج – فرصت ثبت سفارش آنلاین کیک پروانه را جهت ارسال به تهران و کرج در اختیار دارند .

تضمین تازگی کیک
در آخر گفتنی است که از بابت تازگی کیک کوچک ترین نگرانی نداشته باشید . تازگی و کیفیت کیک برای ما مهمترین اولویت است . کیک های فروشگاه آنلاین گل بازار در همان روزی که قرار است ارسال شوند پخته می شوند و بنابراین در تازه ترین حالت به دست گیرنده می رسند .

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
قابل ارسال برای تهران و کرج می باشد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کیک پروانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط