سفارش آنلاین کیک کهکشان | گل بازار

کیک کهکشان

کیک کهکشان

$‎21.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 500 گرم

خرید آنلاین کیک از بهترین کارها برای صرفه جویی در زمان به هنگام برگزاری مراسم تولد ، سالگرد ازدواج و هر مراسم دیگری است . فروشگاه اینترنتی گل بازار با ارائه و عرضه انواع کیک ها با رنگ و طعم و شکل گوناگون شرایط را برای سفارش آنلاین کیک و ارسال سریع آن فراهم آورده است. کیک کهکشان یکی از محصولات گل بازار برای سفارش آنلاین است . این کیک شکلاتی خوش طعم و خوش جلوه را می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید و منتظر ارسال آن باشید.

ویژگی های کیک کهکشان
کیک کهکشان تقریباً 500 گرم وزن دارد . شکل و شمایل آن به شکلی است که هم برای مراسم تولد و هم برای دورهمی های کوچک مناسب است . همچنین شما امکان سفارش آنلاین کیک کهکشان در تعداد مختلف را دارید . این محصول تنها قابل ارسال برای تهران و کرج امکان می باشد .

تضمین تازگی کیک کهکشان
نکته ای که بسیاری از متقاضیان خرید آنلاین کیک در مورد آن نگران تازگی کیکها هستند؛ اما فروشگاه اینترنتی گل بازار تضمین می کند که تمامی کیک ها از جمله کیک کهکشان در همان روزی که قرار است ارسال شوند پخته می شوند و بنابراین در تازه ترین حالت به دست گیرنده می رسند .

سورپرایز عزیزان با ارسال سریع کیک
فروشگاه آنلاین گل بازار این امکان را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار داده که با انتخاب زمان تحویل کیک و بدون آن که به گیرنده خبر دهند ، به واسطه سفارش آنلاین کیک و ارسال آن عزیزشان را سورپرایز کنند . در مراسم تولد ، سالگرد ازدواج ، ولنتاین، روز پدر ، روز مادر و بسیاری مراسم های دیگر می توانید با سفارش آنلاین کیک در فروشگاه گل بازار و وارد کردن آدرس دلخواه تان و البته تعیین زمان تحویل کیک ، منتظر سورپرایز شدن عزیزتان به هنگام تحویل کیک باشید .

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
قابل ارسال برای تهران و کرج می باشد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کیک کهکشان
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده