خرید جعبه گل رز و مریم | گل بازار

جعبه گل رز و مریم

جعبه گل رز و مریم

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎49.95 قیمت ویژه $‎39.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین جعبه گل رز و مریم یک باکس گل زیبا با گل های رز هلندی و گل های مریم و یک جعبه شکلات کوچک است، که می تواند قلب هر معشوقی را به تسخیر در بیاورد. تلفیق گل های خوشبویی مانند گل مریم به همراه گل های بسیار زیبای رز هلندی با گلبرگ های قرمز و مخملی خود، یک ترکیبی زیبا از هارمونی رنگ را به وجود آورده است. گل های مریم با رنگ سفید و عطر خوش خود همواره یکی از محبوب ترین گل ها برای هدیه دادن بوده و همچنین گل های رز هلندی با ماندگاری بالا و ظاهری بسیار دلربا جایگاه ویژه ای در زیبا کردن باکس ها و سبد های گل داشته است. چیدمان این گل ها به نحوی است که رز های هلندی و مریم در اطراف جعبه قرار گرفته و شکلات های خوشمزه در جعبه ای جداگانه در مرکز باکس گل قرار می گیرد. سفارش آنلاین جعبه گل رز و مریم به همراه شکلات های خوشمزه که توسط گل های زیبای رز و مریم محصور شده یک هدیه زیبا و ارزشمند برای غافلگیری عزیزان شما خواهد بود. رز های قرمز نماد پاکی و عشق است و گل های مریم نماد و سنبل پاکی و خلوص نیت هستند. ترکیب این دو گل در کنار یکدیگر می تواند به راحتی بیانگر احساسات پاک شما به آنان که دوستشان دارید، باشد. این باکس زیبا توسط تیم حرفه ای گل آرایی گل بازار به زیبایی طراحی شده تا یک هدیه مناسب و در خور عزیزان تان به آن ها تقدیم کنید. این گل مناسب برای تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تشکر و قدردانی، عذرخواهی و دلجویی، جشن فارغ التحصیلِ به دنیا آمدن قدم نورسیده و همچنین عذر خواهی از یک دوست است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این جعبه گل 20 سانتی متر می باشد.

این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی و گل مریم به همراه شکلات های قلبی می باشد.

همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه گل رز و مریم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
گل رز سرخ حبابی
گل رز سرخ حبابی
امتیاز:
100%
قیمت عادی $‎5.95 قیمت ویژه $‎4.95
باکس گل رز و ارکیده سوین
باکس گل رز و ارکیده سوین
قیمت عادی $‎79.95 قیمت ویژه $‎63.95
دسته گل عروس
دسته گل عروس
قیمت عادی $‎73.95 قیمت ویژه $‎58.95