خرید جعبه گل رز و مریم | گل بازار

جعبه گل رز و مریم

جعبه گل رز و مریم

Rating:
100% of 100
$‎35.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین جعبه گل رز و مریم که یک باکس گل زیبا با گل های رز هلندی و گل های مریم می تواند قلب هر معشوقی را به تسخیر در بیاورد. چیدمان گل ها به نحوی است که رز های هلندی و مریم در اطراف جعبه قرار گرفته و شکلات های مغز دار در جعبه ای جداگانه در وسط باکس گل قرار می گیرند. سفارش آنلاین جعبه گل رز و مریم به همراه شکلات های خوشمزه که توسط گل های زیبای رز و مریم محصور شده یک هدیه زیبا و ارزشمند برای غافلگیری عزیزان شما است. ترکیب فوق العاده رز های قرمز و مریم آن چنان عطر و بویی در فضا پخش می کنند که هر دل و جانی را سرمست می کند. رز های قرمز نماد پاکی و عشق است و گل های مریم نماد و سنبل پاکی و خلوص نیت هستند. ترکیب این دو گل در کنار یکدیگر می تواند به راحتی بیان گوی احساسات پاک شما به آنانکه دوستشان دارید باشد. این باکس گل زیبا و جذاب هم حرف دل شما را به مخاطبتان بیان می کند و هم کامشان را شیرین می کند. این گل مناسب برای تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه و همچنین عذر خواهی از یک دوست است.


جزئیات

ارتفاع حدودی این جعبه گل 20 سانتی متر می باشد.

این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی و گل مریم به همراه شکلات های قلبی می باشد.

همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:جعبه گل رز و مریم
We found other products you might like!
Related Products