باکس قلبی گل رز و شکلات | گل بازار

باکس قلبی گل رز و شکلات

باکس قلبی گل رز و شکلات

امتیاز:
100% of 100
$‎48.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس قلبی گل رز و شکلات چنان‌ که از نام اش بر می ‌آید باکسی به ‌شکل قلب و حاوی گل ‌های رز قرمز و شکلات‌ های خوشمزه از برند های معروف است. در این باکس قلبی‌ شکل، گل های رز قرمز به زیباترین شکل کنار هم چینش می‌شوند و در وسط این گل‌ها انواع شکلات‌های برندهای خارجی مشهور از جمله شکلات ‌های کیندر، شکلات‌ های اسنیکرز، شکلات‌ های کیت ‌کت و ... قرار داده می ‌شوند. به علاوه یک قلب نمدی زیبا نیز روی آن قرار می گیرد که می تواند نماد عشق و علاقه شما به مخاطب تان باشد. چیدمان گل های رز در کناره ها و شکلات های خوشمزه در وسط در یک باکس قلبی شکل تمام انتظاری است که از یک باکس گل عاشقانه می رود. از آن‌ جا که شکل‌ و شمایل قلب و همچنین وجود رز های قرمز همواره تداعی‌ کننده عشق و محبت است، برای همین این محصول گزینه‌ای عالی برای هدیه به معشوق تان در مناسبت‌ های مختلف است. گل آراهای چیره دست و خبره گلفروشی آنلاین گل بازار با ترکیب گل رز قرمز و شکلات توانسته اند یک هدیه ارزنده برای خوشحال کردن خانواده و دوستان تان طراحی کنند. این باکس گل را می توانید در مناسبت های مختلف مانند ولنتاین، روز زن، روز دختر، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی و یا حتی برای عذر خواهی و دلجویی برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز به همراه شکلات‌های برندهای خارجی مشهور از جمله شکلات‌های کیندر، شکلات‌های اسنیکرز، شکلات‌های کیت‌کت می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس قلبی گل رز و شکلات
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده