جعبه قلبی رز دورنگ

جعبه قلبی رز دورنگ

جعبه قلبی رز دورنگ

امتیاز:
100% of 100
$‎76.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین جعبه‌ قلبی رز دورنگ شامل یک جعبه قلبی شکل زیبا است که با گل های رز قرمز و سفید مرغوب هلندی تزئین شده است. جذابیت و زیبایی گل های رز در هر رنگی که باشند، ستودنی است. گلبرگ های مخملی و زیبا که در هم پیچیده شده اند، ماندگاری بالا و... از دلایلی هستند که شما باید خرید گل رز را برای هدیه دادن انتخاب کنید. خرید آنلاین جعبه گل رز دورنگ که درون آن گل های رز سفید با گل های رز قرمز و زیبای هلندی محصور شده است می تواند یک هدیه مناسب برای ابراز احساسات عاشقانه شما باشد. چیدن گل های رز قرمز در کنار و گل های رز سفید در وسط، درون باکسی قلبی، آنچه که لازمه ابراز عشق است را فراهم آورده است. گل رز قرمز، مظهر عشق و علاقه و گل رز سفید نماد پاکی و خلوص نیت هستند. با ترکیب رنگ این دو گل زیبا در این جعبه گل جادویی و ارسال آن برای محبوب تان، می توانید پاک ترین، ناب ترین و خالص ترین احساسات خود را به او که عاشقانه دوستش دارید، نشان دهید. یک باکس گل که درون آن از گل های رز پر شده است را گل آراهای گل بازار طراحی کرده اند تا شما به راحتی و بدون بیان کلمه و فقط با دادن یک باکس گل، احساسات قلبی خود را برای محبوب قلب تان آشکار کنید. این باکس گل مناسب برای ولنتاین، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و برای عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های رز قرمز و سفید هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه قلبی رز دورنگ
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط