چطور برای همسرمان جشن تولد سورپرایزی بگیریم؟

اگر تولد همسرتون نزدیک هست و شما به دنبال راهی برای سورپرایز همسرتون و خلق یک خاطره ماندگار هستید، با ما در این مقاله از وبلاگ گل بازار همراه باشید. البته راه های زیادی برای سورپرایز کردن وجود دارند اما نکته ای که همیشه باید در نظر داشت علاقه و سلیقه همسرتان است.

سورپرایز کردن عزیزان شاید راهی برای تحرک و خلق معنای متفاوت در زندگی باشد. این ما هستیم که معنا را به زندگی می بخشیم. معنابخشی ما به زندگی در طی تاریخ از طریق راه های متفاوت و مختلفی صورت گرفته است، یکی از این طریق ها برگزاری جشن های مختلف به مناسبت های گوناگون بوده است. جشن تولد یکی از این جشن ها است. در روز تولد عزیزانمان این فرصت را داریم که به آن ها مهر و محبت مان را نشان دهیم و عشقی که نسبت به آن ها در دل داریم را منتقل کنیم. در این بین جشن تولد همسر می تواند به بهترین شکل انجام گیرد تا چه مرد و چه زن بتوانند حس نابشان را به بهانه جشن تولد به همسرشان انتقال دهند. هدیه جزو بخش جدانشدنی از مراسم تولد هست، اما سورپرایز همسر نیز ایده ای عالی برای خاطره انگیز کردن جشن تولد است. در این بین برای آن که بتوان سورپرایز تولد همسر را به بهترین شکل انجام داد، نیاز است که از ایده های جذاب بهره گرفت. در ادامه این نوشتار از مجله‌ی گل بازار ، به معرفی 10 ایده سورپرایز تولد می پردازیم.

کاکتوس

چه کارهایی می توان برای سورپرایز تولد همسر انجام داد؟

1- گل هدیه دهید

گل حتی زمان هایی که این چنین تکنولوژی در پوست و گوشت و استخوان زندگی نفوذ نکرده بود، ابزاری بود برای انتقال احساسات ناب عاشق به معشوق. هنوز هم این ابزار برای این منظور به کار می رود و بنابراین هنوز می توان گفت که یکی از بهترین ایده های سورپرایز تولد همسر گل هدیه دادن است. اما چگونه می شود با گل هدیه دادن، همسر را سورپرایز کرد؟

فروشگاه آنلاین گل بازار با فراهم آوردن بستری جهت سفارش آنلاین گل این امکان را فراهم آورده است. شما می توانید انواع دسته گل  یا باکس گل را از فروشگاه آنلاین گل بازار سفارش دهید و با وارد کردن آدرس دلخواه، منتظر ارسال گل به آدرس مورد نظرتون باشید. در صورتی که به همسرتان اطلاع ندهید که برای او گل سفارش داده اید، قطعاً ارسال گل درب منزل یا هر مکان دیگر و تحویل آن به همسرتان، سورپرایزی عالی برای تولد او خواهد بود. سعی کنید از میان گل های گل فروشی آنلاین گل بازار، گلی را انتخاب کنید که فکر می کنید از همه نزدیک تر به سلیقه ی همسرتان است.

کاکتوس

2- یک مهمانی شام در نظر بگیرید

این مهمانی شام هم می تواند در یک رستوران دنج و فقط با حضور خود شما و همسرتان باشد، هم می تواند در خانه و یا در مکانی رومانتیک باشد. در کل هدف این است که با دعوت کردن همسرتان به یک مهمانی شام، او را سورپرایز کنید و بنابراین انتخاب مکانی برای این سورپرایز که برای شما و همسرتان مناسب باشد بسیار حائز اهمیت است. برای برگزاری مهمانی شام، از قبل به همسرتان خبر ندهید بلکه در همان شب تولد بدون آن که اصلاً بداند چه اتفاقی قرار است رخ دهد، او را به مهمانی شام دو نفره دعوت کنید. شما می توانید از خدمات رزرو رستوران گل بازار نیز استفاده کنید و سورپرایزی بینظیر برای همسرتان رقم بزنید.

کاکتوس

3- سفری کوتاه را برنامه ریزی کنید

کمتر کسی است که به سفر علاقه نداشته باشد. در صورتی که همسرتان از علاقه مندان به سفر و گشت و گذار است، می توانید بسته به بودجه، زمان، سلیقه همسر و سایر شرایط، بلیط هواپیما یا قطار تهیه کنید و با هدیه دادن آن به همسر، سورپرایزی ویژه برای او تدارک ببینید.

 

4- بلیط مجموعه ورزشی یا سالن ماساژ رزرو کنید

یکی دیگر از بهترین سورپرایزهای تولد همسر تهیه ی بلیط مجموعه ورزشی یا رزرو سالن ماساژ و هدیه دادن آن به همسر است. در صورتی که همسرتان به دنیای ورزش علاقه دارد قطعاً از بلیط مجموعه ورزشی و سالن ماساژ سورپرایز خواهد شد.

کاکتوس

5- بلیط کنسرت رزرو کنید

رزرو بلیط کنسرت و هدیه دادن آن به همسر یکی دیگر از ایده های عالی برای سورپرایز تولد همسر است. خوشبختانه در سال های اخیر فضا برای برگزاری کنسرت توسط خوانندگان و گروه های مختلف موسیقی در ژانرهای گوناگون فراهم است و بنابراین همسرتان به هر سبکی که علاقه داشته باشد احتمالاً کنسرتی در روز تولد یا روزهای نزدیک به تولدش برگزار می شود و دست شما برای رزرو بلیط کنسرت باز خواهد بود.

افزون بر این، امکان رزرو بلیط تئاتر یا سینما را هم دارید. این که بلیط کنسرت می تواند گزینه ای مناسب باشد یا بلیط تئاتر یا سینما، کاملاً به علاقه شما و همسر شما بستگی دارد.

 

سورپرایز تولد همسر در روزهای کرونایی و قرنطینه

روزهای خاصی را در حال گذران هستیم، روزهایی که بسیاری از کارها و امور زندگی با شکل و شمایلی متفاوت از گذشته انجام می شوند. در روزهای کرونایی باز هم این امکان را دارید که از روش های متعددی برای سورپرایز تولد همسر بهره ببرید. برخی از بهترین های این روش ها به قرار زیر هستند:

1- کیک مورد علاقه همسرتان را سفارش دهید

سفارش آنلاین کیک و ارسال سریع آن به درب منزل یکی دیگر از ایده های سورپرایز تولد همسر است. بدون آن که به همسرتان خبر دهید، در فروشگاه اینترنتی گل بازار کیک مناسب را سفارش دهید، آدرس را وارد کنید و منتظر ارسال سریع کیک باشید. کیک های فروشگاه آنلاین گل بازار پخت روز هستند و در تازه ترین حالت و با پروتکل های بهداشتی ارسال می شوند.

کاکتوس

2- عکس همسرتان را روی تخته شاسی چاپ کنید

فارغ از هر هدیه دیگری که برای جشن تولد همسرتان تدارک دیده اید، یکی از بهترین سورپرایزهای تولد همسر چاپ عکس او روی تخته شاسی است. تخته شاسی ها در اندازه های مختلف در دسترس هستند و خوشبختانه چاپ عکس روی آن ها توسط آتلیه ها در کمترین زمان انجام می گیرد.

کاکتوس

3- غذای مورد علاقه اش را درست کنید

 سورپرایز تولد همسر همیشه نباید عجیب و غریب باشد، گاهی درست کردن غذای مورد علاقه ی او و صرف غذا در فضایی دو نفره می تواند ایده ای بسیار بهتر از هر ایده ی دیگر برای سورپرایز کردن او و خوشحال کردنش باشد. اگر آشپز چندان خوبی نیستید، سعی کنید در اینترنت جستجو کنید و با دقت از آموزش های آشپزی برای درست کردن غذای مورد علاقه همسرتان استفاده کنید.

 

4- وسایل دیجیتال هدیه دهید

تنوع وسایل دیجیتال و البته کاربردی بودن آن ها موجب شده که در سال های اخیر برای خرید هدیه تولد همسر بتوان روی آن ها هم حساب کرد. گوشی موبایل، هندزفری، پاور بانک و انواعِ دیگر وسایل دیجیتال هر یک می توانند با توجه به شرایط گزینه هایی مناسب باشند؛ اما نکته اینجاست که زمانی می توانید روی وسایل دیجیتال برای سورپرایز تولد همسر حساب کنید که این وسایل را به صورت آنلاین سفارش دهید تا خود همسرتان سورپرایزش را تحویل بگیرد.

کاکتوس

5- روز تولد را در فضای مجازی و از طریق اینفلوئنسرها تبریک بگویید

شاید بهترین ایده برای سورپرایز تولد همسر این باشد که از طریق یکی از افراد مشهور در اینستاگرام ، تولدش را به او تبریک بگویید. در اینستاگرام افراد زیادی هستند که به واسطه خلاقیت و هنرشان، ویدئوهایی عالی و پربازدید تهیه می کنند. می توانید از آن ها بخواهید که ویدئویی اختصاصی برای تبریک تولد همسرتان تهیه کنند و قطعاً همسرتان با دیدن آن ویدئو بسیار سورپرایز و البته خوشحال خواهد شد.

همچنین می توانید خود شما از طریق شبکه های اجتماعی تولدش را به او تبریک بگویید. یک جمع دوستانه هم در روزهای کرونایی در شبکه های اجتماعی برای تبریک تولد می تواند گزینه ای مناسب باشد.

 

جمع بندی

روز تولد همسر بهانه ای برای عشق ورزی است، برای آن که به او نشان دهیم که جزئی جداناشدنی از زندگی مان است و ارزشی فراوان برای او قائل هستیم.

در این روز می توانیم هم با هدیه دادن، هم با جشن گرفتن و هم البته با سورپرایز تولد او را خوشحال کنیم و نشان دهیم که از به دنیا آمدنش و از این که بخشی از زندگی ما شده است، بسیار خرسند  هستیم.

با هم در این نوشتار مروری بر 10 ایده برای سورپرایز تولد همسر داشتیم ، اگر شما هم ایده ای برای این کار دارید خوشحال می شویم این ایده را با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.