Golbazar.net
گل‌بازار یک شرکت اینترنتی معتبر‌ و شناخته شده در سراسر جهان می‌باشد و در ضمینه ارسال گل و هدیه به سراسر ایران و اکثر نقاط جهان فعال می‌کند. در ابتدا هدف از ایجاد سایت گل‌بازار فراهم کردن موقعیتی برای افرادی بود که درخارج از ایران و دور از خانوادهایشان زندگی میکنند و در مناسبتهای مختلف دوست داشتند آنها را خوشحال کنند. در این راستا گل‌بازار با استقبال بی‌نظیری مواجه شد. اکنون افراد زیادی روزانه در سراسر جهان توسط گل‌بازار برای عزیزانشان گل و هدیه به سراسر ایران ارسال می کنند و آنها را سورپرایز می کنند. در ادامه فعالیت شرکت گل‌بازار و درخواست هموطنان مقیم ایران برای استفاده از سایت گل‌بازار جهت سورپرایز کردن عزیزانشان، این امکان فراهم شد که حتی بتوان از شهرمحل  سکونت خود به همان شهر نیز هدیه و گل ارسال کرد.
 همه روزه مشتریهای گل‌بازار تجربه‌های خود را برای ما ارسال می کنند و در شبکه‌های اجتماعی گل‌بازار به اشتراک می گذارند. یکی از مشتریها تجربه خود را اینطور بیان میکند:

" توی محل کارم بودم. یادم افتاد که تولد همسرم هست و تا شب نمی تونستم محل کارم رو ترک کنم. فکر کردن به اینکه هیچ سورپرایزی برای همسرم آماده نکرده‌ بودم خیلی ناراحتم می‌کرد. توی سایت جستجو کردم و سایت گل‌بازار رو دیدم. من تا آن زمان سفارش اینترنتی انجام نداده بودم. علی‌رغم اینکه نمیتونستم بهش اعتماد کنم تصمیم گرفتم امتحانش کنم. با پشتیبان سایت صحبت کردم. من رو راهنمایی کردند و با خودم گفتم بهتره که یک‌بار امتحان کنم چون الان کار دیگه‌ای از من بر نمی‌یاد، یا میشه یا نه ! سفارشم رو آنلاین ثبت کردم و منتظر موندم ببینم نتیجه چی میشه. وقتی بعد از 4 ساعت دیگه همسرم تماس گرفت و با خوشحالی از من تشکر کرد انگار دنیا رو به من داده بودند. من الان چند مدتی هست که بصورت آنلاین از گل‌بازار برای خانوادم در مناسبتهای مختلف هدیه و گل می‌فرستم. تجربه خوبیه که همه باید یکبار هم که شده امتحان کنند."
روزانه تعداد زیادی از مشتریهای گل‌بازار تجربه خرید خودشان را با ما به اشتراک می گذارند. شاید نفر بعدی شما باشید!
در حال حاضر گل‌بازار یک نام آشنا در سراسر جهان می‌باشد و مطابق با استاندارد‌های جهانی ارایه سرویس می‌کند. شما می توانید جهت مشاهده گل و هدیه‌های موجود در سایت گل‌بازار وارد سایت شوید. سفارش دادن در گل‌بازار بسیار آسان می‌باشد. شما می‌توانید راهنمای سفارش دادن مشاهده کنید.
 golbazar.com

گلدان