باکس رز قرمز پلکسی

باکس رز قرمز پلکسی

باکس رز قرمز پلکسی

امتیاز:
90% of 100
$‎35.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل های رز قرمز در هر باکسی قرار بگیرد آن را تبدیل به یک هدیه ویژه و متفاوت می کند. با خرید آنلاین باکس رز قرمز پلکسی، می توانید یک باکس زیبا و لوکس در ابعاد و تعداد گل های رز مختلف، برای عزیزان خود ارسال کنید. ویژگی مهم این باکس علاوه بر گل های خوش رنگ و زیبای قرمز، باکس پلکسی و شفاف آن است که سفارش آنلاین باکس رز قرمز پلکسی را تبدیل به یک باکس شیک و لاکچری کرده است. آرایش رز ها درون باکسی شیشه در چندین ردیف کنار هم به صورت ایستاده، به گونه ای است که گویی به نشانه احترام به مخاطب تان قد علم کرده اند. به علاوه خزه ها و برگ های کاج نیز جهت زیباتر کردن باکس در کف آن قرار گرفته اند. اگر قصد ابراز علاقه به محبوبی را دارید، می توانید روی خرید گل رز قرمز حساب کنید، زیرا که این گل ها همواره نشان از عشق، علاقه و محبت بوده اند! چه بسا آرایش آن ها درون یک باکس بسیار لوکس بتواند نماینده زیباترین و عاشقانه ترین احساسات شما برای معشوق تان باشد. انتخاب باکس و نوع گل به صورتی که تبدیل به یک محصول زیبا شود، نیازمند مهارت و تجربه فراوان است که گل آراهای حرفه گلفروشی آنلاین گل بازار بدان دست یافته اند. شما می توانید این گل ها را در مناسبت هایی مانند ولنتاین، مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، همچنین مراسم افتتاحیه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها بهتر است باکس پلکسی را درون ظرف پر از آب قرار دهید یا گل ها را خارج کرده و درون گلدان آب بگذارید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل ها در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز قرمز پلکسی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط