بلاگ گل فروشی آنلاین گل بازار

روش نگهداری گل سنبل
۳۰ اکتبر ۲۰۲۲

راهنمای جامع روش نگهداری گل سنبل در عید و پیاز سنبل تا یک سال

همه ما با نام سنبل آشنایی داریم و با شنیدن آن به یاد خرید سفره هفت سین و حال و هوای عید می افتیم. نماد سنبل در سفره هفت سین نشان از آمدن بهار دارد. سنبل با گل های معطر و خوشرنگی که دارد خانه شما را زینت می بخشد و با کاشت آن در باغچه مخصوصا در فصل بهار می توانید یک باغچه خوشبو و رنگارنگ داشته باشید.

روش نگهداری از گل فیتونیا
۲۵ اکتبر ۲۰۲۲

صفر تا صد روش نگهداری از گل فیتونیا در گلدان

گیاه آپارتمانی فیتونیا معمولاً به عنوان یک گیاه آپارتمانی در گلدان رشد می کند و گیاهی همیشه سبز، پراکنده و چند ساله با رگبرگ های ظریف و برگ های سبز تیره است. اگرچه محبوب ترین رنگ آن با رگه های نقره ای سفید است، اما می توانید به راحتی نوع های دیگری از این گیاه را با رگه هایی به رنگهای قرمز، صورتی، سفید و سبز را نیز پیدا کنید.

روش نگهداری بنجامین
۲۲ اکتبر ۲۰۲۲

آموزش روش نگهداری از گل بنجامین در گلدان

گل آپارتمانی بنجامین یکی از محبوب ترین گیاهان خانگی است که در خانه ها، ادارات و در کل، در فضاهای داخلی یافت می شود، آن ها ظریف و در عین حال بزرگ هستند و شاخ و برگ های تیره ی براق و بزرگی دارند. بنجامین علاوه بر زیبایی و آوردن حس طبیعت به خانه، سبب تصفیه هوای اتاق و اکسیژن سازی در خانه نیز می شود.

روش نگهداری گل اسپاتی فیلوم
۱۸ اکتبر ۲۰۲۲

همه آنچه که باید درباره روش نگهداری گل اسپاتی فیلوم بدانید

گل آپارتمانی اسپانی فیلوم پرطرفدار است زیرا برگ هایی خوش رنگ و جذاب دارد که در همه ی وقت سال سبز هستند. این گیاه از جمله گل ها آپارتمانی تصفیه کننده هوا است که در طراحی بسیاری از دکوراسیون منازل یافت می شود. 

نگهداری گل گندمی
۲۸ اوت ۲۰۲۲

از سیر تا پیاز روش نگهداری گیاه گل گندمی در آپارتمان

یکی از گل های آپارتمانی پر طرفدار که در بیشتر خانه ها دیده می شود گیاه گل گندمی یا عنکبوتی است. این گیاه ارزان و بسیار مقاوم است. اکثر افرادی کـه بـه دنبال پرورش و رشد گیاهان در منزل خود هستند معمول یکی از گزینه های اصلی آن ها در انتخاب گیاهانی که می خواهند پرورش دهند، گیاه گل گندمی است زیرا که با ظاهری زیبا و فوق العاده، همچنین توانایی زیاد در تصفیه هوا و شرایط نگهداری آسانی که دارد، می تواند یک گیاه مناسب برای نگهداری در آپارتمان ها، منازل و ادارات باشد.

گلدان گل قاشقی
۲۳ اوت ۲۰۲۲

معرفی و راهنمای روش نگهداری از گل قاشقی

گیاه برگ قاشقی یکی از گیاهان آپارتمانی خاص و زیبا است که به دلیل نگهداری آسان، مقاومت بالا و سازگاری با شرایط مختلف از جمله نور کم، برای نگهداری در داخل منزل، ادارات و شرکت ها بسیار مناسب است. گیاه برگ قاشقی از گیاهان شگفت انگیز آپارتمانی اند که ویژگیهای مثبت زیادی دارند و همین ویژگیها باعث شده که به یکی از گیاهان ایده آل و محبوب آپارتمانی تبدیل شوند.

نحوه نگهداری از گل کاغذی
۲۳ اوت ۲۰۲۲

معرفی و روش های نگهداری از گل کاغذی در باغچه و گلدان

گل کاغذی یکی از گیاهان پرطرفدار در ایران است که به رنگ های مختلف دیده می شود. این گل زیبا هم در آپارتمان بصورت گلدانی نگهداری می شود و هم در فضای سبز باغچه ها و محیط باز به صورت یک درختچه رونده و رو به بال به صورت دیواری قابل کشت است. گل کاغذی بسیار مناسب برای ساخت بونسای است و با هرس و سیم بندی می توان آن را به بونسایی زیبا تبدیل کرد.

 روش نگهداری از گلدان گل سانسوریا
۲۰ اوت ۲۰۲۲

معرفی و روش نگهداری از گلدان گل سانسوریا

گیاه سانسوریا از جمله گیاهان بسیار پر طرفدار با شرایط نگهداری ساده است که میتواند خود را با عموم محیط های کم نور و کم آب وفق دهد. این گیاه آپارتمانی خواص بسیاری دارد که از مهم ترین آنها می توان به خاصیت تصفیه کنندگی آن اشاره کرد.

معرفی و روش نگهداری از گل شمعدانی
۱۵ اوت ۲۰۲۲

معرفی و روش نگهداری از گل شمعدانی

نگهداری از گل شمعدانی در خانه های ایرانی پیشینه ای بسیار قدیمی دارد. در واقع علاقه ما ایرانی ها به مراقبت از این گل، در خانه پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها پیداست. به دلیل همین خاطراتی که بسیاری از ما از آن دوران داریم باعث می شود تا از شمعدانی در گلدان و در آپارتمان یا در باغچه حیاط منزل مان نگهداری کنیم.

روش نگهداری گل شفلرا
۱۳ اوت ۲۰۲۲

صفر تا صد روش نگهداری از گل شفلرا در منزل

گلدان شفلرا یکی از گلدان های محبوب و زینتی است که جزو گیاهان مقاوم آپارتمانی محسوب می شود. به همین دلیل این روزها طرفداران بسیاری دارد. این گیاه زیبا رشد نسبتا سریعی دارد و میتواند در مدت زمانی کوتاه تبدیل به درختچه ای زیبا شده و فضای منزل یا محیط کار شما را تلطیف کند.