خرید آنلاین باکس سلطنتی رز

باکس سلطنتی رز

باکس سلطنتی رز

$‎33.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

مهم نیست برای چه مناسبتی و یا برای چه کسی قصد ارسال گل را دارید، خرید گل رز می تواند هر مخاطبی را خوشحال سازد. با خرید آنلاین باکس گل رز قرمز سلطنتی می‌توانید یک خاطره خاص و به یاد ماندنی در ذهن کسی حک کنید که خود در ذهن شما حک شده است. این محصول زیبا شامل یک باکس شیک استوانه ای طلایی با گل های رز قرمز رنگ است. ظرافت، زیبایی، رنگ، ماندگاری و... همه از دلایلی هستند که رز قرمز را به پرطرفدار ترین گل در جهان تبدیل کرده است. چیدمان این گل ها به گونه ای است که گل های رز قرمز همراه با ساقه های پوشیده از برگ خود درون باکس طلایی به صورتی قرار گرفته اند که از هر گوشه از آن گلی سرخ و زیبا بیرون آمده است. رز های قرمز، گل هایی سرخ و کلاسیکی هستند که نماد دوست داشتن و عشق واقعی به حساب می آیند. در واقع ترکیب رنگ طلایی باکس به همراه گل های رز یک ترکیب شاهانه و سلطنتی برای ابراز عشق و علاقه محسوب می شود. در انتخاب گل به عنوان هدیه آنچه که مهم است، ترکیب بندی مناسب از گل ها درون ظرفی شیک و متناسب است که گل آراهای گلفروشی آنلاین گل بازار با رعایت این نکته توانسته اند یک هدیه لوکس و زیبا را برای شما و عزیزان تان بیافرینند. این باکس گل انتخابی مناسب برای مراسم خواستگاری، تبریک سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر ، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 35 می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس سلطنتی رز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط