باکس گل آشتی (ترکیه)

باکس گل آشتی (ترکیه)

باکس گل آشتی (ترکیه)

$‎15.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎3.95
عروسک
$‎4.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

ارسال گل به ترکیه (خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه) برای عزیزان‌تان در کشور ترکیه از بهترین راه‌ها برای ابراز علاقه و دلجویی است. زندگی پر از ناراحتی‌ها و خوشحالی‌هاست، پر از قهرها و آشتی‌ها. قهر با آشتی و آشتی با قهر معنا پیدا می‌کنند، اما آن‌چه که در این بین اهمیت دارد این است که اجازه ندهیم ناراحتی‌ها عمیق شوند، اجازه ندهیم قهرها طولانی شوند. گاه می‌توانیم با خرید گل و هدیه‌دادن آن، از کسی که او را دوست داریم و از ما آزرده‌خاطر شده‌است دلجویی کنیم. همیشه هم نباید بسنجیم و ببینیم آیا حق با ماست یا حق با او، بلکه می‌توانیم فارغ از هرگونه حق‌داشتن و نداشتن، دریادلی خود را نشان دهیم و با خرید گل و هدیه‌دادن گل موجبات خوشحالی و شادمانی را فراهم آوریم. اگر عزیزتان در ترکیه زندگی می‌کند و خاطرش از شما آزرده شده، از طریق همین صفحه باکس گل آشتی را که مختص چنین شرایطی است سفارش دهید تا ارسال گل به ترکیه در کمترین زمان انجام شود. یک تا سه روز کاری طول می‌کشد تا باکس گل شما درب منزل قابل‌دریافت شود، اما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که باکس گل به زیباترین شکل تحویل داده شود.

ویژگی‌های باکس گل آشتی
باکس گل آشتی هم باکسی زیبا دارد و هم گل‌هایی زیبا. رنگ سفید برای گل همواره نشانه‌ای از معصومیت و البته وفاداری است. با ارسال گل به ترکیه آن هم در باکسی که روی آن عبارت Özür dilerim [به معنای عذرخواهی و ابراز تأسف] قرار دارد، می‌توانید به بهترین شکل عذرخواهی‌تان و البته تأسف‌تان از بابت اتفاق رخ‌داده را به عزیزتان منتقل کنید و قدمی بزرگ برای رفع کدورت‌ها بردارید. همانطور که گفته شد، نباید فقط زمان‌هایی که فکر می‌کنیم ما اشتباه کرده‌ایم عذرخواهی کنیم، بلکه گاهی حتی زمان‌هایی که مطمئن هستیم که ما مقصر نبوده‌ایم هم می‌توانیم با پاپیش‌گذاشتن مانع از آن شویم که مدت‌زمان قهربودن و سردی رابطه بیشتر شود و در عوض کاری کنیم که گرمی و صمیمیت باری دیگر به رابطه بازگردد.خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه به این منظور از طریق فروشگاه اینترنتی گل ‌بازار امکان‌پذیر است. در همین صفحه افزون بر آن که می‌توانید باکس گل را سفارش دهید، این فرصت را هم دارید که از سایر سورپرایزهای ما (از جمله کارت‌پستال، عروسک، بادکنک و قلب) استفاده کنید تا هر زمان که ارسال گل به ترکیه صورت گرفت، سورپرایز انتخابی شما هم به همراه آن ارسال شود. احتمالاً تلفیق و ترکیب باکس گل آشتی با یک یا چند تا از سورپرایزهای ما بهتر بتواند در اثر بخشی عذرخواهی‌تان کارآمد باشد.

زمان ارسال گل به ترکیه
هر زمان که خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه انجام شود، یک تا سه روز کاری بعد باکس گل در ترکیه قابل‌دریافت خواهد بود. به‌خاطر داشته باشید که باکس گل از طریق یکی از شعب متعدد گل‌بازار در ترکیه آماده می‌شود و بنابراین ممکن است باکس گلی که آماده می‌شود مقدار کمی با باکس گل موجود در تصویر متفاوت باشد، اما قطعاً هم‌ارزش خواهد بود.


شرایط و ضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل آشتی (ترکیه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!