خرید اینترنتی باکس گل رز سفید | گل بازار

باکس گل رز سفید

باکس گل رز سفید

امتیاز:
100% of 100
$‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

هدیه دادن هر چیزی که از مد بیوفتد، محال ممکن است خرید گل رز به عنوان هدیه نادیده گرفته شود. خرید آنلاین باکس رز سفید همان طور که از اسمش پبداست شامل یک جعبه ی قرمز مستطیلی است که گل های رز سفید رنگ را در خود جای داده است. سفارش آنلاین باکس گل رز سفید از گل فروشی اینترنتی گل بازار، با گل های رز هلندی، بهترین وسیله برای ابراز عاشقانه های شماست. این رز ها از مرغوب ترین و اصیل ترین انواع رز ها در دنیا بوده و به دلیل داشتن ماندگاری بالاتر همچنین تنوع رنگی و گلبرگ های مخملی از محبوبیت زیادی در جهان برخوردارند. در این جعبه گل زیبا، گل های رز سفید و مرغوب هلندی به شکلی خوابیده و با آرایش و چیدمانی زیبا در چند ردیف و در یک جعبه شیک قرار می گیرند و برای عزیزان شما ارسال می شوند. گل های رز سفید رنگ با شاخ و برگ های سبز که نماد پاکی و احترام هستند، می تواند به زیباترین حالت ممکن، حس احترام و علاقه شما را به کسی که دوستش دارید برساند. تردید نداشته باشید که ارسال گل فوق شادی و شعفی وصف ناپذیر را در وجود عزیزان تان ایجاد خواهد کرد. گل آراهای چیره دست گلفروشی آنلاین گل بازار با طراحی یک باکس گل زیبا با ترکیب باکس قرمز و گل های سفید، به خلق زیبایی و جذابیت پرداخته اند. دادن یک باکس زیبا در مناسبت هایی همچون سوپرایز جشن تولد، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و حتی عذر خواهی و دلجویی می تواند لحظاتی فراموش نشدنی را برای عزیزان شما رقم بزند.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 6 و به عرض 16 در طول 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را از باکس خارج کنید و درون گلدان آب قرار دهید. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز سفید
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده