خرید آنلاین جعبه‌ گل رز رمانتیک | گل بازار

جعبه‌ گل رز رمانتیک

جعبه‌ گل رز رمانتیک

امتیاز:
100% of 100
$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

انتخاب گل و هدیه برای معشوق معمولا یکی از حساس ترین کارها برای کسانی هستند که می خواهند به فردی ابراز عشق کنند؛ برای همین سفارش آنلاین جعبه گل رز رمانتیک که شامل یک باکس گل گرد و استوانه ای شکل بوده و گل های رز قرمز درون آن به زیبایی تمام جای می گیرند، یک هدیه مناسب برای سورپرایز کردن عشق شما است. خرید آنلاین جعبه گل رز رمانتیک که با گل های سرخ و آتشین رز هلندی آراسته شده است، هر مخاطب خاصی را به فوران احساس و ابراز عشق و علاقه وا می دارد. رزهای قرمز به کار رفته شده در این باکس گل، از جنس گل رز هلندی بوده که نسبت به گل های رز دیگر بزرگ تر، خوش رنگ تر، جذاب تر و زیباتر هستند، به همین دلیل است که در صنعت گل آرایی جزو پرکاربردترین گل ها به شمار می روند. از آنجایی که رز های قرمز نماد عشق و احساس قلبی عمیق هستند، می تواند گزینه ای مناسب برای بیان احساس و عشق شما نسبت به مخاطب خاص تان باشد. این گل ها که درون یک باکس گرد کنار هم چیده شده اند، توسط گل آراهای حرفه ای گل بازار در دو سایز آماده شده تا باتوجه به مهم بودن مناسبت، اندازه باکس را با تعداد گل های مشخص انتخاب و به وسیله آن معشوق تان را تحت تاثیر قرار دهید. شما می توانید برای عزیزان تان در مناسبت هایی مانند سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج، تبریک نامزدی، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، ولنتاین، سالگرد ازدواج و هر سورپرایز عاشقانه دیگری این گل ها را ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 25 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ گل رز رمانتیک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط