خرید آنلاین جعبه‌ گل رز رمانتیک | گل بازار

جعبه‌ گل رز رمانتیک

جعبه‌ گل رز رمانتیک

امتیاز:
100% of 100
$‎33.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین جعبه گل رمانتیک که شامل یک باکس گل گرد و استوانه ای شکل بوده که گل های رز قرمز درون آن به زیبایی تمام جای می گیرند و یک هدیه مناسب برای تقدیم به عشق شماست. خرید آنلاین جعبه گل رز رمانتیک یک هدیه عالی برای سورپرایز تولد، تبریک نامزدی، اولین دیدار عاشقانه با مخاطب خاص شما است. رزهای قرمز به کار رفته شده در این باکس گل، از جنس گل رز هلندی بوده که نسبت به گل های رز دیگر بزرگ تر، خوش رنگ تر، جذاب تر و زیباتر هستند و به همین دلیل است که در صنعت گل آرایی جزو پرکاربردترین گل ها به شمار می روند. اگر می خواهید با ارسال گل به ایران عزیزانتان را سورپرایز و خوشحال نمایید، تردید نداشته باشید که زیبایی این گل آنچنان عزیزانتان را مسحور و خوشحال می کند که برای مدت ها این تجربه زیبا و شیرین را فراموش نخواهند کرد. گاهی واژه ها قادر نیستند احساسات ما را بیان کنند، گل ها بهترین و مطمئن ترین راه برای بیان کردن احساسات پاک شما هستند؛ به ویژه رز های قرمز رنگ که نماد عشق، پاکی و خلوص نیت هستند. درون این جعبه گل زیبا، اسفنج های مخصوصی قرار داده شده که وظیفه آب رسانی به گل های داخل جعبه را انجام می دهند. تا گل ها برای مدت طولانی تر شاداب و تازه بمانند.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 25 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ گل رز رمانتیک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط