ارسال دسته گل آشتی | گل بازار

دسته گل آشتی

دسته گل آشتی

$‎18.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

دسته گل آشتی شامل گل های رز قرمز و لیلیوم می باشد. گل های رز به کار رفته در این دسته گل از جنس رز های مرغوب هلندی هستند که به خاطر زیبایی فراوان و طراوت بیشتر طرفداران بی شماری دارند. این گل ها به خاطر عمر بیشتر نسبت به سایر گل های رز، دارای محبوبیت بیشتری هستند. گل رز قرمز سمبل عشق و پاکی است و میتواند ناب ترین و پاک ترین احساسات شما را به عزیزانتان منتقل کند. تیم گل آرایی اینترنتی گل بازار با چیدمانی زیبا و باورنکردنی رزهای قرمز را در کنار لیلیوم های زیبا و دلربا قرار داده و دسته گل زیبایی را خلق کرده اند که با دیدنش چشم ها خیره و قلب ها مجذوب آن می شود. با سفارش آنلاین دسته گل آشتی دنیایی از مهر و محبت را به عزیزانتان هدیه می کنید. این گل بدلیل ظرافت و زیبایی که دارد همانطور که از نامش پیداست قهر و کینه را از قلب های عزیزان تان پاک کرده و عشق و محبت را جایگزین آن می کند. پس اگر می خواهید با عزیزی آشتی کنید خرید آنلاین دسته گل آشتی بهترین گزینه برای مراسم آشتی کنان شماست. این گل مناسب برای تبریک نامزدی،تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.


جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز قرمز و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:دسته گل آشتی
We found other products you might like!
Related Products