ارسال دسته گل آشتی | گل بازار

دسته گل آشتی

دسته گل آشتی

$‎17.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

از آنجایی که خرید آنلاین دسته گل آشتی شامل گل های رز قرمز و لیلیوم است، می تواند یک هدیه بسیار پسندیده برای غافلگیر کردن عزیزان تان باشد. گل های رز به کار رفته در این دسته گل از جنس رز های مرغوب هلندی هستند که به خاطر زیبایی فراوان و طراوت بیشتر طرفداران بی شماری دارند. به علاوه گل های لیلیوم با گلبرگ های بزرگ خود و همچنین عطر و بوی دل انگیزش برجذابیت این دسته گل افزوده است. گل رز قرمز سمبل عشق و پاکی است و می تواند ناب ترین و پاک ترین احساسات شما را به عزیزان تان منتقل کند. هم چنین گل لیلیوم دارای نماد های مختلفی از جمله پاکی، باروری و یاد آوری است که می تواند بیانگر احساسات عمیق شما به دیگران باشد. تیم گل آرایی گل بازار با چیدمانی زیبا و باورنکردنی رزهای قرمز را در کنار لیلیوم های خوش بو و دلربا قرار داده و دسته گل زیبایی را خلق کرده که با دیدنش چشم ها خیره و قلب ها مجذوب آن شود. با سفارش آنلاین دسته گل آشتی دنیایی از مهر و محبت را به عزیزان تان هدیه می کنید. این گل بدلیل ظرافت و زیبایی که دارد و همانطور که از نامش پیداست قهر و کینه را از قلب های عزیزان تان پاک کرده و عشق و محبت را جایگزین آن می کند. این گل مناسب برای تبریک نامزدی، سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست همچنین مراسم افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز قرمز و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل آشتی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط