سفارش اینترنتی دسته گل عشق بی پایان ترکیه | گل بازار

دسته گل عشق بی پایان (ترکیه)

دسته گل عشق بی پایان (ترکیه)

$‎29.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎3.95
عروسک
$‎4.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

گل فروشی آنلاین گل بازار علاوه بر ارسال گل به ایران، سرویس ارسال گل به خارج از کشور را نیز ارائه می دهد. ارسال گل به ترکیه و سفارش گل در ترکیه نیز شامل این سرویس می‌باشد. شما می توانید با خرید گل در ترکیه، عزیزی که از او دورید را خوشحال کنید. سنت هدیه دادن و هدیه گرفتن در بین مردم ترکیه مرسوم و بسیار خوشایند است. هرچه عمر رابطه‌ی شما با یک ترک بیشتر باشد او شما را عزیزتر می شمارد. اما حتی اگر از طول رابطه‌ی شما مدت زمان زیادی نمی‌گذرد، شما می‌توانید با هدیه دادن، این رابطه را محکم‌تر کنید. در بین ترک‌ها عادتی مرسوم است مبنی بر اینکه پاسخ هدیه و یا لطفی را با فرستادن خوراکی و یا گل می‌دهند. در نتیجه شما می‌توانید با سفارش گل در ترکیه لطف و محبت عزیزی که از او دورید را جبران کنید.

 دسته گل عشق بی‌پایان برای بسیاری از مناسبت‌ها، قابل سفارش است. رز سفید در تمامی فرهنگ‌ها نماد معصومیت، عشق‌، پاکی و صلح است. شما می‌توانید برای کسی که عاشقانه دوستش دارید، برای عزیزی که دوران بهبودی پس از بیماری را می‌گذراند و یا برای همدردی با کسی که از شرایط سختی عبور کرده، دسته گل عشق بی پایان را ارسال کنید. به علت قرابت جغرافیایی و فرهنگی بین مردم ترکیه و ایران، ایرانیان بسیاری برای اقامت، تحصیل، کار و یا تفریح ترکیه را انتخاب کرده‌اند. قطعا در تمامی مناسبت‌های خاص مثل تولد، فارغ‌التحصیلی، سالگرد ازدواج و ... نمی‌توانید در کنار عزیزتان باشید. حال که گل فروشی آنلاین گل بازار امکان ارسال گل به ترکیه و خرید گل در ترکیه را فراهم آورده است، شما می‌توانید از راه دور محبت و عشقتان را نثار عزیزانتان کنید.

دسته گل عشق بی‌پایان در دو سایز 20 شاخه و 25 شاخه قابل سفارش است. دسته گل عشق بی پایان، تزئین شده با گل های ژیپسوفیلا، نمایان‌گر  احساسات شماست؛ زمانی که کلمات به پایان رسیده‌اند.  برای ارسال گل به ترکیه می‌توانید 1 الی 3 روز کاری پیش از تاریخ تحویل مد نظرتان، سفارشتان را در سایت ثبت نمایید. در برخی مناسبات خاص مثل روز مادر، ولنتاین و یا سایر مراسم‌های جهانی به علت حجم بالای سفارشات بهتر است سفارشتان را چند روز پیش از موعد تحویل  ثبت کنید.

با خرید گل در ترکیه می‌توانید، کارت پستال، شکلات و... را به سوپرایزتان اضافه کنید. برای سفارش گل در ترکیه لازم است آدرس دقیق و شماره تماسی از گیرنده‌تان ثبت کنید تا سفارش در روز مدنظر به آدرس انتخابی شما تحویل شود.

ارتفاع حدودی دسته گل: 35 سانتی متر

شرایط و ضوابط
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل عشق بی پایان (ترکیه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده