سبد مایحتاج ضروری گل بازار

سبد مایحتاج ضروری

سبد مایحتاج ضروری

$‎322.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

 

گل بازار سبدی ویژه شامل مایجتاج ضروری، با کیفیت عالی، مرغوب و بهداشتی برای عزیزان شما فراهم کرده است. سبد مایحتاج ضروری گل بازار شامل گوشت ارگانیک گوسفندی، مرغ کامل، ماهی قزل آلا و برنج ایرانی درجه یک می باشد. سبد فوق در دو سایز استاندارد و لوکس ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از کیفیت کالاهای درون سبد، به انتهای صفحه مراجعه نمایید.
سایز استاندارد : گوشت ارگانیک گوسفندی ۱ کیلوگرم، مرغ کامل (وزن بین ۱.۵ الی ۲ کیلوگرم)، ماهی قزل آلا(وزن حدود ۵۰۰ گرم)، برنج ۴.۵ کیلوگرم.
سایز لوکس : گوشت ارگانیک گوسفندی ۲ کیلوگرم، مرغ کامل (وزن بین ۳ الی ۴ کیلوگرم)، ماهی قزل آلا(وزن حدود ۱ کیلوگرم)، برنج 9 کیلوگرم.

 

شرایط و ضوابط
شکل و تزیین سبد، همچنین نوع بسته بندی کالاها ممکن است با عکس متفاوت باشد. در صورت موجود نبودن مرغ کامل سبز بدون آنتی بیوتیک، مرغ ساده جایگزین خواهد شد.

بیشتر بدانیم :
گوشت ارگانیک گوسفندی : امروزه ارگانیک بودن گوشت دغدغه برای بسیاری از مردم شده است که به همین علت برخی از مراکز به تولید گوشت گوسفندی به صورت ارگانیک می پردازند و هرساله درصد بالای محصولات پروتئینه موجود در بازار را تشکیل می دهند. منبعی از پروتئین و آهن است که نخوردنش موجب بروز بیماری شده و مصرفش موجب حفظ سلامتی می گردد اما اگر گوشت ارگانیک باشد سلامت بدن بیشتر حفظ می شود و عوارض آن بسیار کمتر خواهد بود.آنتی بیوتیک ها، هورمون ها یا مکمل ها عواملی هستند که موجب می شوند گوشت گوسفندی غیر ارگانیک باشد. وجود بیش از اندازه این مواد در گوشت باعث می شوند که مصرف کنندگان چاق تر شوند یا برخی بیماری ها در آنها پدید آید.
ماهی قزل آلا : قزل آلا یکی از منابع خوب آهن است و آهن در خونسازی و همچنین در حفظ مقاومت بدن در برابر میکرو ها نقش مهمی به عهده دارد. آهن موجود در قزل آلا به گونه ای است که جذب آن در دستگاه گوارش آسان بوده و به خوبی در بدن به مصرف می رسد . علاوه بر آن آهن موجود در قزل الا، جذب آهن منابع گیاهی را هم افزایش می دهد بنابراین نقش مهمی در پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن به عهده دارد.
برنج : از بهترين و مرغوب‌ترين ارقام كيفي برنج است.  بطور كلي شكل دانه بلند، قلمي و رنگ آن سفيد متمايل به كرم و داراي كيفيت پخت عالي و طعم و عطر خوب مي‌باشد. برنج پخته شده هاشمی، ساعتها پس از پخت خوش خوراك و نرم باقي مي‌ماند.

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد مایحتاج ضروری
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده