ارسال سبد گل رز عشق پنهان | گل بازار

سبد گل رز عشق پنهان

سبد گل رز عشق پنهان

$‎146.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر عشق پنهانی در قلب تان دارید و می خواهید آن را برای معشوق خود آشکار کنید، خرید آنلاین سبد گل رز عشق پنهان به یاری شما خواهد آمد. کمتر کسی پیدا می شود که گل های رز قرمز مخملی با ظاهری فرینده و جادویی را دوست نداشته باشد. یک سبد حلقه ای سفید با گل های قرمز، همچون جادوگری است که عشق شما را جادو کرده و قلب او را بیش از پیش از مهر شما لبریز می کند. چیدمان نیم دایره ای رز های قرمز درون سبد حلقه ای و گرد از جنس حصیر با رنگ سفید، به گونه ای است که از هر زاویه به آن نگاه کنید، ظاهری متفاوت را می بینید. اگر قصد ارسال گل به ایران را دارید می توانید با سفارش آنلاین سبد گل رز عشق پنهان، شیفتگی و اشتیاق خود را به اطرافیان تان به راحتی و زیبایی هر چه تمامتر نشان دهید. قطعا همه شما می دانید رز های قرمز نماد ابراز عشق و علاقه هستند برای همین هر عاشقی در طول عمر خود با دادن حتی چند شاخه از این رز های سرخ رنگ، زبانه های آتش عشق خود را به رخ معشوق کشیده است. انتخاب نوع سبد، نوع و رنگ گل ها، نحوه چیدمان و آرایش آن ها همه از تکنیک هایی است که گل آراهای حرفه ای گل بازار با طراحی این سبد تمام مهارت خود را در این زمینه به رخ کشیده اند. ولنتاین، روز زن، روز دختر، مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذرخواهی و دلجویی، مراسم افتتاحیه و... از جمله مناسبت هایی است که می توانید عزیزان تان را با این گل خوشحال و غافلگیر کنید.

جزئیات

قطر سبد گل حدود 40 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل رز عشق پنهان
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده