ماشین بازی کنترلی کررا

ماشین بازی کنترلی کررا

ماشین بازی کنترلی کررا

$‎212.05
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

وقتی به وسیله‌ی بازی‌ای جدید نگاه می‌کنید چه حسی دارید؟ آیا دوست دارید خود را با آن محک بزنید و ببینید نسبت به دیگران چگونه بازی می‌کنید؟
این بازی می‌تواند یک فوتبال دستی ساده، بازی ویدئویی‌ای چون FIFA98 یا یک ماشین اسلات باشد. درهر صورت دوست داریم یک بار هم که شده خود را با آن آزموده و ببینیم چند مرده حلاجیم. البته ممکن است طعم بازی کردن با آن برایمان لذت‌بخش بوده و به طرفدار پر و پا قرص آن تبدیل شویم.
ماشین‌های اسلات گونه‌ای از ماشین‌های اسباب بازی مسابقه‌ای هستند که زیر آن‌ها دو کنتاکت وجود دارد. این کنتاکت‌ها در داخل شکاف روی پیست قرار گرفته و انرژی الکتریکی مورد نیاز برای حرکت ماشین را تامین می‌کنند. میزان این انرژی توسط دسته‌ای که در دست شما قرار دارد تامین می‌شود.
ساده به نظر می‌رسد. شستی روی دسته را فشار می‌دهیم و ماشین حرکت می‌کند. ولی فراموش نکنید که سرعت این ماشین به مقدار فشاری بستگی دارد که به شستی وارد می‌کنید. اگر در سر پیچ‌ها سرعت ماشین خود را تنظیم نکنید، به بیرون از پیست پرتاب خواهد شد. سخت‌تر شد، نه؟
شرکت کررا در دهه 1960 در فورت آلمان، بنا نهاده شد. البته «یوزف نایهیه» (Josef Neuhierl)، پیش از آنکه این شرکت را بنا نهد، به ساخت ماشین‌های اسباب بازی اشتغال داشته و بنابراین ساخت ماشین‌های اسلات برای او ساده‌تر از امور دیگر بود. با ظهور نسل پس از جنگ جهانی، آقای نایهیه شرکت را به صاحبان جدیدش دیگر واگذار کرده و خود را بازنشسته کرد. نام این شرکت، از پورش کاررا، سری‌ای از محصولات شرکت پورش گرفته شده است. این نام، برگرفته از مسابقاتی در مکزیک است که به مدت 5 سال، از سال 1950 تا 1955 انجام شده و به دلیل خطرات زیاد، تا سال 2006 برگزار نمی‌شد.
فکر می‌کنید از پس یک دور کامل این مسابقه برآیید؟ فکر می‌کنید در مقایسه با مسابقه دهندگان حرفه‌ای این ماشین‌ها که تحت نظارت انجمن بین‌المللی این رشته (ISRA) فعالیت می‌کنند، در چه سطحی باشید؟

 

دو عدد ریموت کنترل
بوسیله ی آداپتور به برق وصل می شود
دو عدد ریموت کنترل 
 آداپتور 
دفترچه راهنما
ابعاد : 1220 × 1750 میلی‌متر 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:ماشین بازی کنترلی کررا
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
همراه این محصول خریداری شده