کارت پستال روز عکاس| گل بازار

کارت پستال روز عکاس

کارت پستال روز عکاس

$‎1.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. این محصول فقط قابل ارسال به تهران و کرج می باشد.

روز عکاس همچون سایر مناسبت ها بهانه ای عالی برای ادای احترام و ابراز علاقه به فرد یا افرادی است است که دوست شان دارید و برای آن ها احترام قائل هستید. در این بین بهتر است با خرید گل یا خرید هدیه و سپس خرید آنلاین کارت پستال ، روز عکاس را به عزیزتان تبریک بگویید . هم برای خرید هدیه و هم برای خرید کارت پستال روز عکاس می توانید از خدمات فروشگاه آنلاین گل بازار بهره ببرید . برای خرید آنلاین انواع هدیه یا خرید آنلاین گل روی لینک و برای خرید آنلاین کارت پستال روز عکاس در همین صفحه روی گزینه خرید و انتخاب زمان تحویل کلیک کنید .

کارت پستال اختصاصی روز عکاس
استفاده از کارت پستال مرسوم است ، اما واقعیت این است که استفاده از کارت پستال اختصاصی برای روز عکاس چندان مرسوم نیست و بنابراین با سفارش آنلاین کارت پستال روز عکاس که طرح اختصاصی عکاسی دارد ، می توانید اقدامی خاص و منحصر به فرد انجام دهید . همزمان با سفارش آنلاین انواع هدیه برای روز عکاس ، امکان سفارش کارت پستال روز عکاس را نیز دارید . خوشبختانه به هنگام خرید آنلاین کارت پستال روز عکاس می توانید متن دلخواه تان را در فیلد مخصوص وارد کنید تا با خطی خوش روی کارت پستال درج شود .

ارسال هدیه و کارت پستال روز عکاس به ایران
عزیزان خارج از کشور می توانند برای خرید کارت پستال روز عکاس و همچنین انواع هدیه از طریق فروشگاه اینترنتی گل بازار اقدام کنند . ارسال هدیه به ایران از خدمات اختصاصی فروشگاه اینترنتی گل بازار است و در سریع ترین زمان انجام می شود .

سفارش آنلاین کارت پستال در ایران
عزیزانی هم که در ایران زندگی می کنند ، امکان سفارش آنلاین کارت پستال را دارند . برای تهران و کرج دقیقاً آن چه که در تصویر می بینید ارسال خواهد شد ، اما برای شهرهای دیگر ممکن است کارت پستال مقداری با آن چه که در تصویر می بینید متفاوت باشد .

شرایط و ضوابط:
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود. 

 

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:کارت پستال روز عکاس
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط