کالر باکس زرد | گل بازار

کالر باکس زرد

کالر باکس زرد

$‎45.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

افزایش انرژی و حال خوش یکی از مهم ترین اهدافی است که ما به دنبال آن هستیم تا با دادن هدیه های جذاب به عزیزان تان آن را ایجاد کنیم. شما می توانید با سفارش آنلاین کالر باکس زرد، موجی از مهر و شادمانی را به هرکس که دوستش دارید هدیه دهید! وجود گل های زرد رنگ رز، در کنار گل هایی آلسترومریای و داودی های سبز و سفید هماهنگ با یک کالر باکس زرد، همچون نور درخشان آفتاب قلب شما و عزیزان تان را روشن خواهد کرد. گاهی معنا در واژه نمی گنجد، در این شرایط می‌توانید با خرید آنلاین گل و فرستادن آن به منزل یا محل کار مخاطب تان مهر و توجه خود را به او ابراز کنید. چیدمانی این باکس، کالکشنی از گل‌هایی با رنگ‌های هماهنگ است که در یک باکس گل لوکس و جذاب به همان رنگ و به صورت گنبدی قرار گرفته اند. رنگ زرد، رنگی خاص، شاد، درخشان و قابل توجه است که بیشتر از حس عاشقانه، حس مهر و دوست داشتن را تداعی می کند. گل آراهای حرفه ای گل بازار با طراحی چنین باکس خوش رنگی تمام تلاش خود را کرده اند تا در جهت داشتن یک سورپرایز جذاب شما و عزیزان تان را یاری کنند. سوپرایز تولد، مراسم افتتاحیه، تبریک جشن عروسی و نامزدی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار همچنین عذر خواهی و تشکر و سالگرد ازدواج از جمله مناسبت هایی هستند که می توانید این باکس را به عنوان هدیه برای عزیزان تان در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی، داوودی، رز مینیاتوری و آلستر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کالر باکس زرد
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط