خرید آنلاین کیک ایران | گل بازار

کیک ایران

کیک ایران

$‎27.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

چه تولد خود شما باشد و چه بخواهید در مراسم تولد عزیزتان برای او سورپرایز داشته باشید ، در هر صورت می توانید روی خرید آنلاین کیک حساب کنید . خرید آنلاین کیک ، گزینه ای عالی برای کسانی است که از عزیزان شان دور هستند و بنابراین باید از راه دور هدیه تهیه و ارسال کنند . کیک ایران کیکی شکلاتی و زیبا برای مراسم های تولد و البته هر مراسم دیگر است . برای خرید اینترنتی کیک ایران در همین صفحه بر روی گزینه خرید و انتخاب زمان تحویل کلیک کنید .

ویژگی های کیک ایران

کیک ایران کیکی شکلاتی و گزینه ای فوق العاده برای علاقه مندان به کیک های شکلاتی است . این کیک توسط بهترین قنادهای هر شهر تهیه می شود و بنابراین می توانید از طعم فوق العاده ی آن اطمینان داشته باشید . بسته به تعداد مهمان ها در دورهمی یا مراسم تولد ، امکان سفارش آنلاین کیک ایران در سه وزن فراهم است . کیک اول گزینه ای مناسب برای 8 نفر است و وزنی تقریباً 1.5 کیلوگرمی دارد . کیک دوم مناسب برای 10 نفر است و تقریباً 2 کیلوگرمی است و کیک سوم نیز بزرگ تر از دو کیک دیگر است و می تواند برای 20 نفر مناسب باشد . وزن این کیک حدود 4 کیلوگرم است .

ارسال کیک به سراسر ایران

کیک ایران از آن دسته کیک های فروشگاه اینترنتی گل بازار است که امکان ارسال به کل ایران را دارد . در نظر داشته باشید که از آن جا که کیک ایران در همان شهر مقصد آماده و پخته می شود ممکن است کیکی که برای شما پخته و ارسال می شود کاملاً شبیه آن چه که در تصویر می بینید نباشد .

سفارش سورپرایزهای گل بازار

همزمان با خرید آنلاین کیک ایران می توانید سورپرایزهای گل بازار که عمدتاً برای مراسم تولد مناسب هستند را هم سفارش دهید تا به همراه کیک برای شما ارسال شوند - از جمله شمع ، بادکنک و کارت پستال .

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
تزئین و ظاهر کیک در شهرستان ها ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کیک ایران
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط