خرید آنلاین کیک ایران | گل بازار

کیک ایران(حذف شود)

کیک ایران(حذف شود)

$‎35.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

چه تولد خود شما باشد و چه بخواهید در مراسم تولد عزیزتان برای او سورپرایزی داشته باشید، در هر صورت می توانید روی خرید آنلاین کیک ایران حساب ویژه ای باز کنید . این کیک خامه ای با روکش شکلات و میوه های فصل، گزینه ای عالی برای کسانی است که از عزیزان شان دور هستند و بنابراین می خواهند برای یک مناسبت خاص از راه دور هدیه و کیک تهیه و ارسال کنند . سفارش آنلاین کیک ایران، شامل کیکی شکلاتی و زیبا برای مراسم های تولد و البته هر مراسم و جشن دیگری است که می خواهید به مناسبت آن مهمانی برپا کنید. این کیک با طعم شکلات گزینه ای فوق العاده برای علاقه مندان به خوراکی هایی با طعم شکلات است . این کیک توسط بهترین قنادهای هر شهر تهیه می شود؛ بنابراین می توانید از طعم فوق العاده و تازگی آن اطمینان کامل داشته باشید. بسته به تعداد مهمان ها در دورهمی یا مراسم خود ، امکان سفارش این کیک در سه وزن فراهم است، پس شما می توانید این کیک را در هر مناسبتی از جمله به دنیا آمدن قدم نورسیده و نوزاد، جشن نامزدی و عقدکنان، تشکر و قدردانی، مراسم افتتاحیه، جشن فارغ التحصیلی و حتی عذرخواهی و دلجویی برای عزیزان تان در ایران ارسال کنید.

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
تزئین و ظاهر کیک در شهرستان ها ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:کیک ایران(حذف شود)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال کیک و خوراکی چقدره؟
هزینه ارسال کیک و یا هر خوراکی، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال هدایای شما در نظر بگیرد.
آیا امکان نوشتن متن روی کیک وجود داره؟
خیر، از آنجایی که همه کیک ها دارای تزیینات مشخصی هستند، لذا امکان نوشتن متن روی کیک وجود ندارد. شما می توانید متن تبریک خود را در کادر متن پیام در صفحه تسویه بنویسید تا در یک پاکت و همراه با کیک برای گیرنده شما ارسال گردد.
آیا امکان خرید کیک برای امروز وجود داره؟
بله شما می توانید به صورت روزانه تمام کیک های گل بازار را تا قبل از ساعت 14 ثبت سفارش نمایید.
آیا کیک ها تازه و باکیفیت ارسال میشه؟
بله، کیک ها از بهترین قنادی ها در هر شهر ، که به صورت روزانه و تازه آماده می شود، تهیه و ارسال خواهد شد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده