گلدان بن سای (آلمان)

گلدان بن سای فیکوس (آلمان)

گلدان بن سای فیکوس (آلمان)

با ارسال گلدان بن سای فیکوس به عزیزانتان نشان بدهید چقدر دوستشان دارید. درختچه های بن سای آثار هنری زنده زیبایی هستند که تجسمی از گیاهان ژاپنی را در غالب شکل مینیاتوری با خود به همراه دارند. گل بازار این امکان را برای شما فراهم کرده تا از راه دور یکی از شگفت انگیزترین هدیه های ممکن را به عزیزانتان ارسال کنید.
$‎69.64
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

شرایط و ضوابط
روز یکشنبه امکان تحویل وجود ندارد.
جهت انتخاب تاریخ تحویل دلخواه، با ما تماس بگیرید. 
با توجه به اینکه این گیاه موجود زنده است از لحاظ رویش گیاه و همچنین رنگ گلدان ممکن است در هر شهری کمی با عکس متفاوت باشد. 

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان بن سای فیکوس (آلمان)
محصولات مرتبط