گلدان شیشه ای رز قرمز (آمریکا)

گلدان شیشه ای رز قرمز (آمریکا)

گلدان شیشه ای رز قرمز (آمریکا)

$‎57.52
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

با ارسال گل به آمریکا عزیزانتان را شاد و سورپرایز کنید. سال ها تجربه در زمینه ارسال گل و هدیه به خارج از ایران را به کار گرفته ایم تا ارسال گل به خارج را به زیباترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم. یک خرید اینترنتی مطمئن را با گل بازار تجربه کنید و شادی را تقدیم لحظه به لحظه از زندگی عزیزانتان کنید. برای ارسال گل به خارج با ما همراه شوید تا شما را با دسته گل جذاب و زیبای فوق بیشتر آشنا کنیم.

این دسته گل زیبا شامل گل های نفیس و زیبای آلسترومریا، گل رز قرمز و گل ژربرا می باشد. تمامی گل های به کار رفته در این دسته گل رنگ عشق هستند. تردید نکنید که شما با ارسال این دسته گل سرخ و آتشین احساسات خودتان را به رمانتیک ترین شکل ممکن برای عزیزانتان بازگو می کنید. احساساتی ناب و دست نیافتنی که با زبان قشنگ گل ها به اطرافیان و عزیزانتان تقدیم می کنید. اگر قصد ارسال گل به آمریکا را دارید عزیزانتان را به دریافت عشقی آتشین و سرخ از سوی خودتان دعوت کنید. با ارسال گل به خارج شما عزیزانتان را به تجربه ی زیبای دریافت گل از خارج از کشور دعوت می کنید و شادی را چاشنی تک تک لحظات عمرشان می کنید. گل های رز قرمز به همراه گل های زیبای آلسترومریا عطری خوشبو داشته که روح و جان آدمی را سرمست می کند. طراوت و شادابی گل های ژربرا نیز بسیار رویایی است. آرایش زیبای این گل های سرخ و آتشین کنار یکدیگر دسته گل جذابی را خلق کرده است که می تواند عزیزان شما را به راحتی مجذوب خود نماید. اگر می خواهید با ارسال گل و هدیه به خارج مناسبتی خاص را به کسی تبریک بگویید، مطمئن باشید که این دسته گل زیبا او را خوشحال و سورپرایز خواهد کرد. برای ارسال گل به آمریکا ابتدا گل های انتخابی شما توسط فلوریست های امریکایی و همکاران گل بازار در آمریکا، از نظر کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند و سپس برای عزیزانتان ارسال می گردد. برای ارسال گل و هدیه به خارج از ایران و به آمریکا تنها کافیست که آدرس معتبری از گیرنده خود داشته باشید. ما ارسال گل به آمریکا را برای هر آدرسی که مد نظر شما باشد ارسال می کنیم. گل و هدیه مورد نظرتان را انتخاب کرده و روزی که تمایل دارید تا عزیزانتان آنرا دریافت کنند را انتخاب نمایید. گل فروشی آنلاین گل بازار ارسال گل به خارج شما را در همان روز و مناسبتی که شما خواستید برای شما ارسال می نماید. گاهی به دلایل مختلفی از عزیزانمان دور می شویم و برای مدتی نمی توانیم آنها را ببینیم. گل بازار به شما کمک می کند تا با ارسال گل و هدیه به خارج به عزیزانتان نشان دهید که همواره به یاد آنها هستید. ارسال گل به آمریکا و به درب منزل و یا محل کار عزیزانتان به آنها خاطرنشان خواهد کرد که شما به آنها فکر می کنید و همواره به یاد آنها هستید. ارسال گل به خارج می تواند تجربه ای زیبا برای عزیزانتان باشد و حال و هوای دل شما را هم خوب کند. لحظاتی زیبا را برای خانواده و عزیزانتان رقم بزنید و آنها را شاد کنید. این دسته گل شامل گلدان می باشد و عزیزانتان می توانند این گلهای زیبا را در گلدان ارسالی از سوی شما مراقبت نمایند.

شرایط و ضوابط دسته گل رز قرمز
امکان ارسال و تحویل گل و هدیه در آمریکا در روز یکشنبه وجود ندارد. تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط پست ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان شیشه ای رز قرمز (آمریکا)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions