گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)

گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)

گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)

$‎19.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎3.95
عروسک
$‎4.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

در شرایطی که امکان ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه (سفارش گل در ترکیه) فراهم است، چرا نباید برای ابراز عشق و ادای احترام از ایران به ترکیه از گل‌هدیه‌دادن استفاده کرد؟ گل از دیرباز واسطه‌ای عالی برای انتقال حس ناب به کسی که دوستش داریم بوده و هنوز هم این نقش را به بهترین شکل می‌تواند ایفا کند. گلدان ژبرا و بابونه گلدانی حاوی شاخه‌های گل ژبرا و گل بابونه و گزینه‌ای عالی برای ابراز حس وفاداری، خلوص احساس و تحسین از ایران به ترکیه است. اگر عزیزتان در ترکیه زندگی می‌کند، این فرصت را دارید که با استفاده از سرویس ارسال گل به ترکیه فروشگاه اینترنتی گل بازار، گلدان ژبرا و بابونه را برای او ارسال کنید. 

ارسال گل به ترکیه در سریع‌ترین زمان
هر زمان که خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه را انجام دهید، همکاران ما خیلی سریع ارسال گل به ترکیه را انجام خواهند داد. در چنین شرایطی یک الی سه روز کاری بعد گلدان گل به دست عزیزان شما در ترکیه می‌رسد. حتی اگر گیرنده در خانه نباشد، گلدان یا به دست نگهبان داده می‌شود یا در غیر این صورت گل‌فروش گلدان را در جایی پشت در قرار خواهد داد. 

گل ژربرا، نمادی از وفاداری و تحسین
گل ژبرا از محبوب‌ترین گل‌های جهان است و جلوه‌ای بسیار زیبا دارد. این گل همواره نمادی از وفاداری، غرور و تحسین بوده و بنابراین حضور آن در دسته‌گل ژبرا و بابونه می‌تواند این دسته‌گل را به واسطه‌ای عالی برای انتقال حس تحسین و غرور از ایران به ترکیه تبدیل کند. باسفارش گل در ترکیه، خرید گل در ترکیه و ارسال گل به ترکیه می‌توانید، احساس وفاداری‌تان را به همسرتان در ترکیه منتقل کنید، آن هم به شکلی ناب و پاک.

گل بابونه، نمادی از وفاداری و عشق
گل بابونه نیز نمادی از وفاداری و عشق است. اگر همسرتان در ترکیه به‌سر می‌برد و به دنبال راهی برای ابراز وفاداری‌تان به او هستید، اگر می‌خواهید عشق‎تان را به‌شکلی ناب و عاری از هرگونه آلودگی دنیوی برای همسرتان ابراز کنید، گلدان گل ژبرا و بابونه این قابلیت را دارد که به‌ بهترین حالت این کار را برای شما انجام دهد.بر روی گلدان هم عبارت «سنی سویوروم» به‌معنای «دوستت دارم» درج شده و شرایط گلدان را برای ابراز احساسات از ایران به ترکیه بهتر کرده‌است.

سفارش گل در ترکیه | خرید گل در ترکیه
خوشبختانه امروزه امکان ارسال گل به ترکیه از ایران میسر است. شما تنها کافیست نسبت به خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه اقدام نمایید. برای سفارش گل در ترکیه می‌توانید از همین صفحه بر روی گزینه‌ی «خرید» کلیک کنید. در ضمن افزون بر گل، امکان سفارش کارت‌پستال، عروسک و بادکنک نیز  برای شما فراهم است.

شرایط و ضوابط
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!