شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0.00 $

گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)

گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)

نماهای بیشتر

گلدان ژربرا و بابونه (ترکیه)

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

هم اکنون قابل سفارش

19.95 $
با خرید آنلاین این هدیه 10 امتیاز پاداش خواهید گرفت.​
قابل ارسال به ترکیه
‌آماده ارسال از یک روز کاری آینده
19.95 $

در شرایطی که امکان ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه (سفارش گل در ترکیه) فراهم است، چرا نباید برای ابراز عشق و ادای احترام از ایران به ترکیه از گل‌هدیه‌دادن استفاده کرد؟ گل از دیرباز واسطه‌ای عالی برای انتقال حس ناب به کسی که دوستش داریم بوده و هنوز هم این نقش را به بهترین شکل می‌تواند ایفا کند. گلدان ژبرا و بابونه گلدانی حاوی شاخه‌های گل ژبرا و گل بابونه و گزینه‌ای عالی برای ابراز حس وفاداری، خلوص احساس و تحسین از ایران به ترکیه است. اگر عزیزتان در ترکیه زندگی می‌کند، این فرصت را دارید که با استفاده از سرویس ارسال گل به ترکیه فروشگاه اینترنتی گل بازار، گلدان ژبرا و بابونه را برای او ارسال کنید. 

ارسال گل به ترکیه در سریع‌ترین زمان

هر زمان که خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه را انجام دهید، همکاران ما خیلی سریع ارسال گل به ترکیه را انجام خواهند داد. در چنین شرایطی یک الی سه روز کاری بعد گلدان گل به دست عزیزان شما در ترکیه می‌رسد. حتی اگر گیرنده در خانه نباشد، گلدان یا به دست نگهبان داده می‌شود یا در غیر این صورت گل‌فروش گلدان را در جایی پشت در قرار خواهد داد. 

گل ژربرا، نمادی از وفاداری و تحسین

گل ژبرا از محبوب‌ترین گل‌های جهان است و جلوه‌ای بسیار زیبا دارد. این گل همواره نمادی از وفاداری، غرور و تحسین بوده و بنابراین حضور آن در دسته‌گل ژبرا و بابونه می‌تواند این دسته‌گل را به واسطه‌ای عالی برای انتقال حس تحسین و غرور از ایران به ترکیه تبدیل کند. باسفارش گل در ترکیه، خرید گل در ترکیه و ارسال گل به ترکیه می‌توانید، احساس وفاداری‌تان را به همسرتان در ترکیه منتقل کنید، آن هم به شکلی ناب و پاک.

گل بابونه، نمادی از وفاداری و عشق

گل بابونه نیز نمادی از وفاداری و عشق است. اگر همسرتان در ترکیه به‌سر می‌برد و به دنبال راهی برای ابراز وفاداری‌تان به او هستید، اگر می‌خواهید عشق‎تان را به‌شکلی ناب و عاری از هرگونه آلودگی دنیوی برای همسرتان ابراز کنید، گلدان گل ژبرا و بابونه این قابلیت را دارد که به‌ بهترین حالت این کار را برای شما انجام دهد.بر روی گلدان هم عبارت «سنی سویوروم» به‌معنای «دوستت دارم» درج شده و شرایط گلدان را برای ابراز احساسات از ایران به ترکیه بهتر کرده‌است.

سفارش گل در ترکیه | خرید گل در ترکیه

خوشبختانه امروزه امکان ارسال گل به ترکیه از ایران میسر است. شما تنها کافیست نسبت به خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه اقدام نمایید. برای سفارش گل در ترکیه می‌توانید از همین صفحه بر روی گزینه‌ی «خرید» کلیک کنید. در ضمن افزون بر گل، امکان سفارش کارت‌پستال، عروسک و بادکنک نیز  برای شما فراهم است.

شرایط و ضوابط

تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

گلدان گل بابونه‌های زرد مخصوص کسانی است که به‌دنبال ارسال گل به ترکیه ، خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه هستند. شما عزیزان این فرصت را دارید که گل‌های بابونه‌ی زرد را هم همراه با گلدان شیشه‌ای سفارش دهید و هم بدون گلدان شیشه‌ای. در هر صورت پس از سفارش گل در ترکیه فرآیند ارسال گل به ترکیه انجام می‌شود و گل‌ها در زمانی اندک به دست عزیزان شما در ترکیه خواهند رسید.

 

خرید گل در ترکیه | سفارش گل در ترکیه

خوشبختانه به‌واسطه‌ی فروشگاه اینترنتی گل‌بازار این فرصت را دارید که در ایران نسبت به خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه اقدام کنید. برای خرید گل در ترکیه هیچ راه دشواری در پیش ندارید، کافی‌ست در همین صفحه برای خرید گلدان گل بابونه‌های زرد بر روی دکمه‌ی خرید کلیک کنید تا فرآیند ثبت سفارش‌تان آغاز شود.

 

ارسال گل به ترکیه

هر زمان که خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه صورت گیرد ارسال گل به ترکیه نیز صورت می پذیرد، در واقع یک روزی کاری بعد بعد از ثبت سفارش فرآیند آماده‌سازی و ارسال گل به ترکیه آغاز خواهد شد. می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که گلدان موردنظر شما ظرف 1 الی 3 روزی کاری جلوی درب منزل عزیزان‌تان قابل‌دریافت باشد.

 

گل، ابزاری کارآمد برای ابراز عشق و علاقه

زیبایی و خوش‌بویی دو عنصر مثبت هستند که تمامی انسان‌ها به آن‌ها واکنشی مثبت نشان می‌دهند. خوشبختانه هردوی این عناصر در گل‌ها وجود دارند و از همین رو است که گل‌ها همواره ابزارهایی عالی برای ابراز عشق، علاقه، احترام و احساسات مثبت به دیگران بوده‌اند. گلدان گل بابونه‌های زرد نیز هر دوی این عناصر را در خود دارد و البته این قابلیت را دارد که هدیه‌ای عالی از ایران به عزیزان شما در ترکیه باشد، هدیه‌ای برای یادآوری دوباره‌ی مهر و محبت و عشق و علاقه‌تان از فاصله‌ای دور به عزیزتان در ترکیه. سفارش گل در ترکیه، خرید گل در ترکیه و ارسال گل به ترکیه اقدامی سریع و ساده است که نتیجه ای باورنکردنی دارد. مطمئن باشید عشق و محبتی که گل ها سفیر آن هستند قطعا با کیفیتی بیشتر به سمت شما بازگشته و  یک سرمایه گذاری عاطفی معتبر برای شما خواهد بود.باخرید گل در ترکیه، سفارش گل در ترکیه و ارسال گل به ترکیه و درب منزل عزیزتان می‌توانید؛ این مهر و محبت و عشق و علاقه را به‌شکلی ناب و با صمیمیتی ملموس به عزیزتان در ترکیه منتقل کنید. خوشبختانه این امکان را دارید که افزون بر ارسال گل به ترکیه  هدایای بیشتری نیز به این کشور ارسال کنید! کارت‌پستال، قلب عاشقانه، شکلات و بادکنک از جمله هدایای کوچکی است که در کنار گل ها می تواند هدیه ای کوچک و تاثیر گذار باشد. برای سفارش هر یک از این موارد در کنار سفارش گل در ترکیه نیز می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. به‌خاطر داشته باشید که خرید گل در گل‌بازار برابر با خرید گل در ترکیه است، چراکه هر گلدان، گل یا دسته‌گلی که سفارش دهید از طریق نمایندگی گل‌فروشی گل‌بازار در ترکیه آماده و فراهم خواهد شد.

نظرات مشتری

نظر خودتان را بنویسید

به دست آوردن 5 امتیاز هنگامی که برای محصول نظر می دهید.

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
Price
Value
Quality

دیگران این محصول را با این برچسب‌ها نشانه گذاری کرده‌اند:

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.