گلدان بهار عشق ترکیه | گل بازار

گلدان گل بهار (ترکیه)

گلدان گل بهار (ترکیه)

$‎16.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎2.95
عروسک
$‎2.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه آن هم به‌صورت اینترنتی برای بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای گل و آن‌ها که عزیزان‌شان در ترکیه زندگی می‌کنند در ابتدا باورنکردنی به نظر می‌رسد، اما گل فروشی آنلاین گل بازار امکان ارسال گل به ترکیه و سفارش گل در ترکیه را به‌سادگی فراهم ساخته است. هیچ زحمتی قرار نیست متحمل شوید، بلکه از طریق گوشی و به‌صورت آنلاین گلدان گل بهار را سفارش دهید تا پروسه‌ی ارسال گل به ترکیه در کوتاه‌ترین زمان انجام شود. در واقع به‌صورت اینترنتی و بدون هیچ دردسری می‌توانید عزیزان‌تان را در ترکیه سورپرایز کنید. وقتی که سفارش گلدان گل بهار را انجام دهید، ارسال گل به ترکیه صورت می‌گیرد و گلدان گل درب منزل عزیزان‌تان به آن‌ها تحویل داده می‌شود. بدیهی است که در چنین شرایطی، کسی که گل را برای او سفارش داده‌اید بسیار خوشحال خواهد شد، اما کل ماجرا به خوشحالی ختم نمی‌شود.قضیه از این قرار است که گل همواره ابزاری از برای انتقال احساسات به‌شکل ناب و خالص بوده است. وقتی که از ایران گلدان گل بهار را برای عزیزتان در ترکیه سفارش می‌دهید و او گلدان را درب منزل یا شرکت تحویل می‌گیرد، احساس عشق و علاقه را از ایران برای ترکیه می‎فرستید و همزمان هم او را خوشحال می‌کنید و هم البته با انتقال حس عشق و علاقه‌تان از راهی دور باری دیگر به عزیزتان یادآور می‌شوید که قلبی برای او – حتی از راه دور – در حال تپیدن است. این قضیه موجب می‌شود که او احساس امنیت کند و البته اعتمادبه‌نفس‌اش نیز افزایش یابد.

مدت‌زمان ارسال گل به ترکیه
اگر همین امروز گلدان گل بهار را سفارش دهید، ارسال گل به ترکیه 1 روز کاری بعد انجام می‌شود و بین 1 تا 3 روز بعد گل در ترکیه به دست عزیز شما می‌رسد. توجه داشته باشید که گل از ایران ارسال نمی‌شود، بلکه گلدان گل را همکاران ما در ترکیه آماده می‌کنند. این یعنی گل با طراوت و تازگی به دست عزیز شما می‌رسد. همچنین ممکن است ظاهر گل به طور کامل برابر با گل موجود در تصویر نباشد، اما شباهت بسیاری خواهد داشت.در ضمن اگر در آدرس گیرنده کسی در خانه نباشد، گل فروش یا گلدان را به دست نگهبان می‌دهد، یا او را به همسایه می‌سپارد یا در مکانی امن در پشت در قرار خواهد داد.


شرایط و ضوابط
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان گل بهار (ترکیه)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط