خرید آنلاین گلدان گل رز سفید | گل بازار

گلدان گل رز سفید

گلدان گل رز سفید

امتیاز:
80% of 100
$‎25.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین گلدان گل رز سفید، شامل یک گلدان شیشه ای زیبا و شفاف است که گل های رز سفید به شکل زیبا در آن قرار می گیرند. قطعا همه شما می دانید که گل های رز سفید با گلبرگ های جذاب و تو در تو و همچنین ماندگاری که دارد چقدر محبوب و دوست داشتنی است. ما در این محصول یک گلدان گرد و شیشه ای را پر از رز های سفید کرده ایم تا اگر لازم است به عزیزی عشق بورزید، خرید آنلاین گلدان گل رز سفید کار شما را راحت و بی دردسر کند. چیدمان گل های رز سفید با شاخه های بلند که برگ های سبز آن از گلدان بیرون آمده و با آرایش مدور گونه، ابهت و زیبایی این گلدان را صد چندان کرده است. درون گلدان شیشه ای جهت زیباتر شدن محصول از برگ های سبز کاج و یا دیگر گیاهان نیز استفاده شده است. گلدان رز سفید، هدیه ای متفاوت و کلاسیک بوده و رنگ سفید این گل ها نماد پاکی، طراوت و شادابی می باشند؛ زیرا که گل رز سفید نشانه ای از پاکی، خلوص نیت و صداقت دارد و می تواند قشنگترین و صادقانه ترین پیام ها شما را به عزیزان تان برساند. گل آراهای حرفه ای گل بازار با طراحی چنین هدیه ای توانسته اند هر آنچه لازمه نمایان کردن مهر و دوست داشتن است را در یک گلدان ساده اما زیبا جای دهند. این گلدان با گل های سفید را می توانید در مناسبت هایی مانند روز مادر، روز پدر، روز پزشک، روز معلم، سورپرایز جشن تولد، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، مراسم افتتاحیه، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده، مراسم استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذرخواهی و دلجویی و حتی برای عرض تسلیت در مراسم ختم و ترحیم برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 35 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این گلدان استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل گلدان از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل رز سفید
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط