خرید آنلاین گلدان گل رز سفید | گل بازار

گلدان گل رز سفید

گلدان گل رز سفید

امتیاز:
80% of 100
$‎26.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین گلدان گل رز سفید، شامل یک گلدان شیشه ای زیبا، شفاف و زیباست که گل های رز سفید به شکل زیبا، گرد و مدور گونه ای در آن قرار میگیرند. چیدمان گل ها و آرایش مدور گونه، ابهت و زیبایی این گلدان را صد چندان کرده است. رز های استفاده شده در این گلدان زیبا از جنس رز های مرغوب و زیبای هلندی می باشد. رز های هلندی، زیباترین و شاداب ترین نوع رز در جهان می باشد. چنانچه قصد خرید گل دارید و می خواهید یک دنیا طراوت و شادابی را هدیه دهید، خرید آنلاین گلدان گل رز سفید گزینه بسیار مناسبی است. گلدان رز سفید، هدیه ای متفاوت و کلاسیک بوده و رنگ سفید این گل ها نماد پاکی، طراوت و شادابی می باشند؛ زیرا که گل رز سفید نشانه ای از پاکی، خلوص نیت و صداقت بوده و قشنگترین و صادقانه ترین پیام ها را به عزیزان تان می رساند. این رزهای زیبا را می توانید در روز مادر و یا روز پدر برای والدین خود ارسال کنید. شما می توانید یک گلدان به شکل تنگ شیشه ای همراه با گل های زیبای و سفید رز هلندی می توانید بهترین هدیه در مراسم های و تبریک های مختلف مانند سورپرایز جشن تولد، اولین دیدار عاشقانه با محبوب تان، تشکر از یک دوست، افتتاحیه فروشگاه یا گالری، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده، مراسم استقبال از عزیز سفر کرده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و... برای عزیزان خود ارسال کنید.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 35 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

 

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این گلدان استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل گلدان از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل رز سفید
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط