خرید آنلاین جعبه‌ی گل زمستانه | گل بازار

جعبه‌ی گل زمستانه

جعبه‌ی گل زمستانه

$‎13.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

تنوع واریته و رنگ گل های داودی آنقدر زیاد است که می تواند هر ترکیب رنگ جذابی از آن ها را ایجاد کرد. سفارش آنلاین جعبه گل زمستانه هم با ترکیب گل های داودی سفید و ارغوانی تشکیل یک باکس گل را داده اند تا فصل زیبای زمستان را در هر مکان و زمانی برای شما تداعی کند. خرید آنلاین جعبه گل زمستانه شامل یک باکس چوبی گرد می باشد که پر شده است از گل های زیبای داوودی. این گل ها به دلیل ماندگاری و تنوع بسیار بالا در ظاهر و رنگ، بسیار معروف اند. ماندگاری این گل های به قدری است که می توانید تا هفته ها فقط با نگهداری در آب، آن ها را شاداب و زنده نگه دارید. چیدمان گل ها بر روی این باکس به صورتی است که گویی بر روی تپه ای پوشیده از برف، گل های بنفش بهاری از دل برف ها بیرون زده اند تا نوید بخش آمدن روز های خوب بهاری باشند. نماد گل داودی سفید، وفاداری به معشوق و بنفش آن نماد آرزو، امید و اتفاق خوب است. شما با تقدیم این باکس گل می توانید علاوه بر اعلام وفاداری، نوید بخش اتفاقات و آرزوهای خوب برای مخاطب تان باشید. گل آراهای حرفه ای گل بازار با ایجاد ترکیب رنگی زیبا درون باکسی چوبی، تمام انتظار شما را از یک باکس ساده اما زیبا را برآورده کرده اند. شما می توانید این گل ها را در مناسبت هایی مثل روز پدر، روز مادر، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، اولین دیدار عاشقانه، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ی گل زمستانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده