گل برای تشکر

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  دسته گل رز نباتی نور عشق
  قیمت عادی $‎19.94 قیمت ویژه $‎15.95
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  گلدان گل نیکو
  قیمت عادی $‎24.94 قیمت ویژه $‎19.95
 15. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل حلقه ای دلارام
  قیمت عادی $‎193.69 قیمت ویژه $‎154.95
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای تشکر این روزها یک امر رایج و معمول است. این گزینه برای اشخاصی که زمان لازم جهت تهیه کادو ندارند یا به هر دلیلی نمی توانند در مراسم هایی چون تولد، قدردانی و ... نمایند اما مایل هستند تا حضور خود را ثابت کنند، یک راهکار عالی می باشد. امروزه سفارش گل برای تشکر به صورت اینترنتی طرفداران بسیاری دارد زیرا نیاز نیست تا مدت ها در ترافیک مانده یا منتظر باز شدن مغازه ها باشید. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، درخواست خود را در سایت ثبت نام نمایید تا در اسرع وقت به مکان مورد نظر شما ارسال شود. تضمین تازگی گل و ارسال سریع از خدمات عالی یک فروشگاه خوب است.

باکس گل برای تشکر

اگر قصد ارسال گل برای تشکر را دارید، باید در نظر داشته باشید که انتخاب های بسیاری پیش روی شما است. لازم است تا ابتدای نوع گل، رنگ و دیزاین آن را انتخاب نمایید و سپس بر اساس مسافت و نوع گل خود، یک جعبه یا باکس متناسب برگزینید. یکی از مزایای خرید اینترنتی گل برای تشکر این مورد می باشد که شما قادر خواهید بود رنگ و دیزاین گل را ابتدا طی عکس های درج شده در سایت مشاهده نموده و سپس اقدام به خرید نمایید.

در خرید آنلاین گل برای تشکر دقت نمایید که اگر مسافتی که گل باید حمل شود، زیاد است، حتما از باکس ها و تاج گل هایی استفاده نمایید که دارای گل های مقاوم باشند زیرا در غیر این صورت پژمرده خواهند شد.

دسته گل برای تشکر

گل رز جاودان همیشه یک کادوی تضمینی است. اگر از سلیقه فرد مقابل خود خبر ندارید یا اگر بین انتخاب کادوی مناسب دچار شک و تردید هستید، پیشنهاد می شود تا حتما گل را انتخاب نمایید. زیبایی و عطر خوش یک گل می تواند تمام آن چیزی باشد، که شما به آن نیاز دارید. دسته گل می تواند حرف هایی را بازگو نماید که شاید با زبان بیان نمودن آنها سخت باشد. عشق، دوست داشتن، مهم بودن و آرامش از جمله احساس هایی است که می توانید با هدیه دادن گل، به طرف مقابل خود منتقل نمایید.

سبد گل برای تشکر

این روزها خرید اینترنتی سبد گل و ارسال آن برای عزیزان بسیار رایج می باشد. سبدها می توانند برای مقاصد تجاری و البته تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرند. این مورد غالبا توسط شرکت ها سفارش داده می شود و برای شرکت در همایش ها و رویداد ها ارسال می گردد. یکی از مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی گل، خرید سریع و حمل آسان است. بسیاری از افراد از آنجا که نمی توانند به صورت فیزیکی در محل مربوطه شرکت نمایند، از گل ها استفاده می نمایند تا حضورشان را یادآوری نمایند.

گلدان گل برای تشکر

گلدان ها دنیای عجیبی دارند. گلدان ها می توانند یکی از انواع هدیه های ماندگار باشند که رسیدگی به آنها عشق و علاقه را در قلب طرف مقابل شما روشن و جاودان نگه دارد. در خرید گلدان ها می توانید ابتکار عمل بیشتری به خرج دهید. گلدان های رنگی- سنتی – مدرن و ... حق انتخاب زیادی را به شما می دهند. گلدان ها عموما دارای گل هایی می باشند که دارای طول عمر بیشتری هستند، از همین رو می توانند یک هدیه ماندگار تر نسبت به تاج، باکس یا سبد باشند.

اگر شما هم جز آن دسته از افراد می باشید که در خرید هدیه برای دوستان بسیار ریزبین و دقیق هستید، اگر شما نیز قصد تهیه هدیه ای را دارید که در حین زیبایی بتواند طرف مقابل شما را ذوق زده نماید، تهیه گل های پرفروش همچون گل ارکیده و کاکتوس به همراه یک کارت کوچک تبریک می تواند تمام آن چیزی باشد که به دنبال آن هستید.