گل برای تبریک

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل برای فردا
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ گل رز سفید ۶ تایی
  قیمت عادی $‎23.69 قیمت ویژه $‎18.95
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎306.19 قیمت ویژه $‎244.95
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  جعبه‌ گل حروف و عدد
  قیمت عادی $‎29.94 قیمت ویژه $‎23.95
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای تبریک به صورت اینترنتی، امروزه کار را برای افرادی که به دلیل مشغله زیاد نمی توانند به صورت حضوری به گلفروشی ها مراجعه کرده و گل های مد نظر خود را سفارش دهند، آسان نموده است. در سفارش گل برای تبریک به صورت اینترنتی شما می توانید بر حسب سلیقه فرد مد نظر خود و نوع محفلی  که قصد دارید، گل را به آنجا ارسال نمایید، شاخه گل های مناسب را سفارش داده و درخواست تزئین نمودن آن را ثبت نمایید. در ارسال گل برای تبریک به صورت اینترنتی افراد آدرس شخص مد نظر را در سامانه پس از انتخاب گل مد نظر خود وارد می نمایند و گل خریداری شده آنها در اسرع وقت ارسال می شود. در این ارسال تازگی گل تضمین شده و ارسال به موقع جز اولویت های اساسی طبقه بندی می شود.

باکس گل برای تبریک

در خرید اینترنتی گل برای تبریک، بسیار مهم است که برای چه مراسم و چه شخصی این هدیه را تهیه می نمایید زیرا هر گل دارای پیام خاصی بوده و از آن سمت برای هر مناسبتی لازم است تا از دیزاین مربوط به آن استفاده نمایید. به طور مثال برای مراسم هایی چون بله برون، خواستگاری بیشتر از باکس گل استفاده می شود، در حالی که برای مراسم هایی چون ولنتاین، روز مادر و ... دسته گل و گاها یک شاخه گل به تنهایی کفایت می کند. البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید که به همراه این پیشکش شما می توانید یک کارت هدیه با چند خط یادداشت نیز ارسال نمایید که نشان دهنده خوشحالی قلبی و حس و حال درونی شما است.

دسته گل برای تبریک

در خرید آنلاین گل برای تبریک، شما انتخاب های متفاوتی چون خرید باکس، گلدان، جعبه یا حتی یک شاخه گل را دارید اما باید بررسی نمایید که کدامیک مناسب تر بوده و مناسب آن موقعیت می باشد. از سوی دیگر حتما با گل ها، نحوه نگهداری و پیامی که هر گل با خود دارد نیز باید آشنا باشید. به صورت کلی برای عرض تبریک و خوشحال از گل هایی چون رزريال ارکیده، آنتوریوم، اورینتال و ... استفاده می شود. گل روز می تواند در رنگ های قرمز، صورتی، زرد و .. باشد. این گل نشان دهنده عشق و علاقه است. گل ارکیده یکی از گل های لوکس محسوب می گردد و بیشتر برای مواردی استفاده می شود که قصد شما نشان دادن احترام و ارزش به طرف مقابل است. از گل آنتوریوم نیز برای پر نمودن سبدهای گل استفاده می گردد زیرا زیبایی طبیعی این گل، از آن یک تصویر زیبا ارائه می دهد.

سبد گل برای تبریک

سبد های گل یا انواع تاج گل می توانند برای مراسم شادی و خوشی گزینه های خوبی به عنوان هدیه باشند. البته باید در نظر داشت که هر کدام از این موارد خود دارای انواع متفاوتی می باشند. به طور مثال سبد ها می توانند به صورت دسته دار، بدون دسته، پایه دار، حصیری و ... ارائه شوند که با توجه به سلیقه فرد و نوع مراسم امکان خرید برای آنها فراهم می باشد. سبدها به این خاطر که بسیار شیک و لاکچری هستند، طرفداران بسیاری دارد اما باید توجه نمود که چیدن گل در آنها و انتخاب رنگ بندی در آنان بسیار مهم می باشد.

گلدان گل برای تبریک

گلدان ها بیشتر در آپارتمان ها استفاده می شوند و اگر قصد عرض تبریک برای موارد رسمی را داشته یا اگر که مایلید گل شما دارای ماندگاری بیشتری باشد، انتخاب گلدان ها بسیار خوب است. برای اینکه در انتخاب گلدان های گل دچار اشتباه نشوید، لازم است تا همواره گلدان هایی را انتخاب نمایید که در داخل آنان گل آپارتمانی کاشته شده است زیرا این گل ها در برابر کم آبی و کم نوری مقاومت بیشتری دارند و به عنوان بک هدیه ماندگارتر مناسب تر نیز می باشند.