گل برای ترحیم

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی
 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  دسته گل آلسترومریای تسکین
  قیمت عادی $‎22.44 قیمت ویژه $‎17.95
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  باکس گل گلایول و آنتریوم هاله
  قیمت عادی $‎33.69 قیمت ویژه $‎26.95
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تاج گل حلقه ای دلارام
  قیمت عادی $‎177.44 قیمت ویژه $‎141.95
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  حلقه گل یادگار
  قیمت عادی $‎277.44 قیمت ویژه $‎221.95
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

صفحه‌ی

خرید گل برای ترحیم یکی از امور معمول این روزها است. شما می توانید با سفارش گل برای ترحیم مراتب همدردی و تاسف خود را با بازماندگان نشان داده و مایه تسلی خاطر آنان شوید. ارسال گل برای تحریم از جانب افراد و مخصوصا سازمان ها بسیار رایج است. این گل ها با توجه به اینکه فضای آرامش بخشی را به وجود می آورند، می توانند به سایر افراد حس خوبی را منتقل نمایند. علاوه بر این خرید اینترنتی گل برای ترحیم و ارسال آن به سمت عزیزان متوفی، نشان می دهد که بودن آنها برای ما مهم است و همیشه و در هر حالتی شریک غم ها و غصه هایشان خواهید بود.

باکس گل برای ترحیم

اگر قصد خرید آنلاین گل برای ترحیم را دارید، در گام اول باید در نظر داشته باشید که نمی توانید از هر گلی برای این منظور استفاده نمایید. گل های سفید و زرد می توانند گزینه های خوبی باشند که حس و حال آرامی دارند. طبیعتا استفاده از سایر گل ها با رنگ های شاد، می تواند تعبیر نا درستی داشته باشد. در خرید گل برای مراسم ترحیم عموما از باکس ها استفاده می شود که حمل و نقل آن بسیار آسان است. از سوی دیگر تاج گل نیز طرف دارن بسیار دارد. اما اغلب این مورد توسط سازمان ها مورد استفاده  قرار می گیرد. باید در نظر داشت که این مورد گاها می تواند جنبه تبلیغاتی خوبی نیز برای دیده شدن داشته باشد.

دسته گل برای ترحیم

برای سفارش گل در تهران لازم است تا ابتدا مشخص نمایید که قصد دارید، گل برای چه مراسمی سفارش داده شود. گل برای تسلیت دارای باید ها و نباید های خود است. به طور مثال، این نوع گل ها دارای دیزاین هایی با رنگ های تیره و مشکلی هستند که احساس درد و فقدان را نشان دهند. از سوی دیگر انواع گل برای مسجد در سبد های پایه دار سفارش داده می شوند که بتوان آنها را در بخشی از مسجد قرار داد. لذا در گام اول باید مشخص نمایید مراسم مربوطه کجاست و هدف از مراسم چیست.

سبد گل برای ترحیم

سفارش گل در مشهد همانند هر شهر دیگر آسان بوده و به صورت 24 ساعته امکان پذیر می باشد. برای اینگونه سفارش ها می توانید هر زمان که مایل بودید، سفارش خود را ثبت نمایید تا در اولین زمان گل های شما ارسال شوند. همواره باید در نظر داشته باشید که ممکن است بین سفارش گل تا ارسال آن 1 روز زمان نیاز باشد. در این شرایط سفارش مربوطه نیاز است تا سریع تر ثبت گردد.

گلدان گل برای ترحیم

گلدان ها برای ختم کاربردی دارند اما همواره می توان از این گلدان ها به عنوان نمادی در کنار آرامستان استفاده کرد تا حس آرامش و آسودگی را به بازماندگان منتقل نمایند. در این شرایط لازم است تا گل هایی انتخاب گردد که دارای دوام بیشتری بوده و به راحتی می توانند در برابر آفتاب و باران مقاومت نمایند. گلدان ها در این شرایط می توانند از نوع پلاستیکی یا گلی باشند که هر دو نیز طرفداران خاص خود را دارد.

گل برای مراسم ختم

گل ها هم برای مراسم شادی و هم برای مراسم غم می توانند نشانه خوبی باشند. یک گل همواره می تواند احساسات و حرف های مختلفی را به دیگران منتقل نماید. آنچه که این بین ثابت شده است، این مهم می باشد که گل در هر شرایط باعث آرامش قلب ها می شود و می تواند برای مدت زمان کوتاهی تمام افکار را از ذهن افراد به دور نماید. اگر شما نیز وقت آن را ندارید که به گلفروشی ها حضورا رفته و اقدام به خرید گل نمایید، از طریق سفارش های آنلاین می توانید به اهداف خود دست یابید.