گل برای تولد

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  دسته گل رز نباتی نور عشق
  قیمت عادی $‎19.94 قیمت ویژه $‎15.95
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
  NEW
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  گلدان گل نیکو
  قیمت عادی $‎24.94 قیمت ویژه $‎19.95
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل برای تولد به صورت آنلاین راهی برای نشان محبت و عشق شما به کسانی است که حضورشان برایتان مهم است و خوشحال نمودنشان دارای اهمیت زیادی است. اگر در بیان احساسات خود مشکل دارید اما در عین حال مایلید تا عواطف خود را به دیگران نشان دهید، می توانید با سفارش گل برای تولد به صورتی خاص حس و حال خود را نشان دهید.

خرید گل به صورت اینترنتی و تحویل در محل، شرایط خوبی را فراهم نموده است تا بتوان سفارش های خود را در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرد و با در نظر گرفتن ضمانت تازگی گل ها، آنها را به دست عزیزانی رساند که حضورشان بهترین هدیه در زندگی ماست. با این کار می توانید در زمان خود نیز صرفه جویی نمایید.

باکس گل برای تولد

از دیرباز تا کنون گل یک راهکار عالی برای نشان دادن عشق و عاشقی، بیان عواطف و دوست داشتن بوده است. اگر افرادی در اطراف شما وجود دارند که برایتان مهم هستند اما زمان لازم را ندارید تا برایشان صرف نمایید، گل می تواند یک جادوی ماندگار باشد تا به دیگران نشان دهد که به فکر آنها هستید. ارسال گل برای تولد به صورت باکس، می تواند بیانگر عواطف خالص و ناب شما باشد. اگر زمان لازم برای تهیه هدیه را ندارید یا اگر در خرید هدیه دچار شک و تردید هستید، با خرید اینترنتی گل برای تولد متفاوت و خاص ظاهر شوید. مطمئن باشید که یک دسته گل ساده می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

دسته گل برای تولد

دسته های گل یا یک سبد گل ساده که امروزه به راحتی از طریق یک فروشگاه اینترنتی گل قابل سفارش است، به راحتی می توانند برای هدیه دادن به دلبرتان تزئین و سفارشی شوند. این کادوی خاص بین عشاق یک هدیه بی نظیر محسوب می شود که لحظات خوب عاشقی را خاطره ساز می نماید. دسته های گل دارای حالت غیر رسمی تری هستند. از همین رو می توان از آن برای هر تولد غیررسمی بهره برد. شما به راحتی می توانید این هدیه خاص را با سفارش گل هایی چون رز، یاس و مواردی از این قبیل را خرید آنلاین گل برای تولد در نظر بگیرید تا زیبایی دو چندان به آن ببخشد.

سبد گل برای تولد

گل برای تبریک تولد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا در هر حالتی می تواند آرامش بخش و زیبا باشد. سبدهای گل از آنجا که قابلیت های سفارشی سازی بیشتری دارند، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. برخی سبدها به صورت پایه بلند، بعضی دارای دسته و در برخی موارد نیز دارای طراحی های خاص می باشند که نماد یک شرکت هستند. عموما از این موارد برای مقاصدی چون تبلیغ استفاده می شود. از آنجا که سبد ها به راحتی حمل و نقل می شوند، گزینه خوبی برای هدیه دادن هستند. این هدیه ها دارای حالت رسمی تری هستند و می توان از انواع گل های فصلی برای تزئین آن بهره برد. در دیزاین و سفارش سبدها لازم است تا بسیار خوش سلیقه عمل نمایید زیرا تضاد و هارمونی بین رنگ سبد و گل ها می تواند بسیار چشم نواز باشد.

گلدان گل برای تولد

شاید این مورد از نظر شما عجیب باشد. اما گلدان های گل طبیعی با شادابی و شکوفه هایی که بعضی اوقات دارند، می توانند حس زندگی و جاری بودن را به طرف مقابل شما منتقل نمایند. از همین رو گزینه خوبی برای کادو دادن خواهند بود. اگر شما نیز جز افرادی می باشید که دوست دارید، دیگران همیشه شما را در ذهن خود داشته باشند، پیشنهاد می شود گلدان های گل طبیعی را انتخاب نمایید تا با دیدن آن، یاد شما را در قلب و ذهن خود روشن نگه دارند.