گل عاشقانه

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

 1. امکان تحویل همین امروز
 2. امکان تحویل همین امروز
 3. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  دسته گل رز نباتی نور عشق
  قیمت عادی $‎19.94 قیمت ویژه $‎15.95
 4. امکان تحویل همین امروز
 5. امکان تحویل همین امروز
 6. امکان تحویل همین امروز
 7. امکان تحویل همین امروز
 8. امکان تحویل همین امروز
 9. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  گلدان گل نیکو
  قیمت عادی $‎24.94 قیمت ویژه $‎19.95
 10. امکان تحویل همین امروز
 11. امکان تحویل همین امروز
 12. امکان تحویل همین امروز
 13. امکان تحویل همین امروز
 14. امکان تحویل برای فردا
 15. امکان تحویل همین امروز
 16. امکان تحویل همین امروز
 17. امکان تحویل همین امروز
 18. امکان تحویل همین امروز
 19. امکان تحویل همین امروز
 20. امکان تحویل همین امروز
 21. امکان تحویل همین امروز
 22. امکان تحویل همین امروز
 23. امکان تحویل همین امروز
  -20%
  تنگ رز سفید ۳ تایی
  قیمت عادی $‎14.94 قیمت ویژه $‎11.95
 24. امکان تحویل همین امروز
Loading ...
نمایش محصولات بیشتر

۲۰ تا محصول از ۲۰۰ تا رو دیدین‌ :)

مرتب سازی

مرتب سازی بر اساس

خرید گل عاشقانه به صورت اینترنتی یک روش آسان برای نشان دادن عشق و علاقه خود به تمام افرادی است که عاشقانه دوستشان داریم. فرقی نمی کند که شخص مد نظر دوست، همکار، همسر، مادر و ... باشد، لازم است تا به هر روشی که می توان عشق و علاقه خود را به آنها نشان دهیم. این بین سفارش گل عاشقانه به صورت اینترنتی جدا از اینکه روش آسان و راحتی می باشد، می تواند لبخند را به راحتی مهمان لب های اشخاص نماید و برای ثانیه ای هم که شده، آنان را از دغدغه ها و تشویش های روزانه رهایی دهد.

برای اینکه دیگران را از محبت و احساس قلبی خود نسبت به خودشان آگاه نماییم، می توانیم به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز، درخواست خود را ثبت نموده و گل مد نظر خود را سفارش دهیم تا در اسرع وقت ، فروشگاه مد نظر اقدام به ارسال گل عاشقانه خریداری شده نماید. با این کار دیگر نیاز نیست که ساعت ها در ترافیک منتظر مانده و یا برای یافتن گل مد نظر خود، گلفروشی های بسیاری را پشت سر بگذاریم.

باکس گل عاشقانه

در خرید اینترنتی گل عاشقانه، جدا از اینکه باید به نوع گل، رنگ و پیامی که به همراه دارد، توجه کرد، بلکه لازم است تا به نوع تزئین آن در زمان تحویل نیز حساس بود. در حال حاضر با اندک جستجو در سایت های اینترنتی می توانید مشاهده نمایید که در زمان خرید می توانید گل ها را به صورت باکسی، شاخه ای، جعبه ای، گلدانی و ... سفارش دهید. طبیعتا هر اندازه دیزاین گل سفارش داده شما بهتر و چشم نواز تر باشد، اثرگذاری آن نیز به همان اندازه بیشتر است. این بین باکس ها دارای طرف دارن بسیاری هستند زیرا از یک سو یک و رسمی هستند و از سوی دیگر می توانند بدون آسیب به گل ها، آنها را به دست صاحبان آن رساند. همچنین در نظر داشته باشید که در خرید آنلاین گل عاشقانه، باکس گل ها برای مسافت های طولانی انتخاب عاقلانه تری می باشند زیرا گل ها شادابی و طراوت خود را حفظ خواهند نمود.

دسته گل عاشقانه

وقتی صحبت از عشق و احساس به میان می آید؛ دسته گل های عاشقانه با رنگ های قرمز آتشی به ذهن می آیند. در خرید دسته های گل باید توجه نمایید که پیام هر گل را بدانید و دقیقا بررسی نمایید که گل انتخابی شما نماد چیست. در گام بعدی باید نوع رنگ و دیزاین آن را با توجه به سلیقه شخص مد نظر خود انتخاب نمایید. دسته های گل برای مراسم های غیر رسمی و افرادی که با آنها راحت تر هستید، انتخاب های خوبی می باشند.

سبد گل عاشقانه

سبد های گل که عموما برای مراسم های رسمی استفاده می شوند، می توانند مجموعه کاملی از گل های زیبای باشند. عموما گلف روش ها برای این سبد ها از خلاقیت بیشتری استفاده می نمایند زیرا انعطاف بهتری در دیزاین دارد. شما می توانید انواع گل ها با رنگبندی های مختلف را در یک سبد گل در نظر بگیرید.

گلدان گل عاشقانه

گلدان ها نیز برای نشان دادن احساس عاشقانه گزینه خوبی هستند. یک گلدان گل عاشقانه طبیعی به رسیدگی نیاز دارد لذا فرد هر بار که به گل رسیدگی می نماید، لطف و یاد شما را در دل زنده می کند. از آنجا که گل ها درون گلدان ها دارای ماندگاری و طول عمر بیشتری هستند لذا انتخاب بهتری نیز خواهند بود.

گل رمانتیک

برای رمانتیک بودن و هدیه دادن، نیاز نیست تا حتما شخص هزینه گزاف کرده و هدیه های گران خریداری کند بلکه انواع گل های رمانتیک وجود دارند که می توانند به راحتی احساس قلبی و حس شما را منتقل نمایند. امروزه تهیه این موارد به صورت اینترنتی، کار را برای بسیاری از افراد حتی آنهایی که در خارج از کشور حضور دارند، آسان تر نموده است.