باکس شکلات مارلبرو

باکس شکلات مارلبرو

باکس شکلات مارلبرو

$‎9.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین باکس شکلات مارلبرو، با شکلات های بسیار جذاب و خوشمزه مناسب برای شیرین کردن کام عزیزان تان است. درصورتی که می خواهید به جای کیک، یک شیرینی متفاوتی برای عزیزان تان ارسال کنید، قطعا خرید آنلاین باکس شکلات مارلبرو، یکی از گزینه های شما خواهد بود. این باکس بی نظیر علاوه بر شکلات Marlboro ، شکلات های جذاب و خوشمزه Mars ، شکلات های نام آشنا و قدیمیHobby، شکلات هایSnickers، پاستیل Bebeto و همچنین تعداد زیادی شکلات نوروز و مرداس و یک عدد شکلات معروف و محبوب نوتلای کوچک را در خود جای داده است. اگر برای ولنتاین می خواهید باکس شکلات هدیه بدهید این جعبه با این همه شکلات در کنار گلی که انتخاب می کنید یک ولنتاین عالی و رویایی را برای شما و معشوق تان رقم می زند. به علاوه اگر برای اولین بار به دیدار محبوب تان می روید و می خواهید در اولین قرار ملاقات او را تحت تاثیر قرار دهید، این باکس با شکلات های معروف، شما را به مقصودتان می رساند به گونه ای که مخاطب تان را، سخت تحت تاثیر سلیقه و حسن انتخاب شما قرار می دهد. شما می توانید این باکس شکلات را در مناسبت های دیگر مانند تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجوی و در نهایت افتتاحیه یک مکان جدید مانند فروشگاه و نمایشگاه و... برای عزیزان خود هدیه ببرید.

جزئیات

باکس شکلات مارلبرو شامل شکلات مارس کوچک 3 عدد، شکلات هابی کوچک 2 عدد، اسنیکرز کوچک 2 عدد، 1 عدد پاستیل ببتو، نوتلا شیشه ای کوچک 1 عدد، شکلات نوروز و مرداس 10 عدد، نماد قلب 1 عدد، شکلات مارلبرو 1عدد میباشد.
در صورت نبود هرکدام از آیتم های این پک شکلات، محصولی هم ارزش و با کیفیت جایگزین می گردد.

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس شکلات مارلبرو
محصولات مرتبط