باکس گل ارکیده کارتیر

باکس گل ارکیده کارتیر

باکس گل ارکیده کارتیر

$‎37.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر مخاطب شما سخت پسند است و به خرید محصولات لوکس علاقه دارد، سفارش باکس گل ارکیده از آن دسته هدایایی است که می تواند رضایت او را جلب کند. ترکیب های سفید رنگ و لوکس ارکیده همراه با گل های رز هلندی، میخک صورتی و لیسیانتوس سفید همراه با گل های ریز نقش عروس، درون یک باکس مستطیل صورتی رنگ، تمام جذابیتی است که شما با سفارش آنلاین باکس ارکیده کارتیر دریافت خواهید کرد. در وصف چیدمان این باکس گل باید بگوییم که در ابتدا ترکیب گل های میخک، لیسیانتوس و عروس در این باکس چیده شده اند، سپس گل های رز صورتی به همراه گل های جذاب ارکیده خود را از میان دیگر گل ها نمایان کرده اند و در پایان نیز با چیدن گل پنبه و شاخه های پر از برگ اکالیپتوس، این چیدمان شیک و جذاب به پایان می رسد. رنگ سفید نماد پاکی و خلوص است و رنگ صورتی نیز نماد زنانگی، عشق و محبت، آرامش، پاکی و بی گناهی است. پس اگر قصد ارسال گل برای بانویی را دارید، این باکس شکیل با این رنگ و نماد ها می تواند مناسب و شایسته او باشد. اینچنین زیبایی حاصل دست رنج گل آراها و هنرمندان گل بازار است که در آراستن محصولات لوکس بسیار تبحر دارند. مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی و عروسی، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، مناسبت های عاشقانه مانند سالگرد ازدواج، از جمله پیشنهادهایی است که می توانید در آن با ارسال این گل، بهترین لحظات و سورپرایز ها را برای عزیز ترین های خود رقم بزنید.

جزئیات

ارتفاع محصول حدود 30 سانتی متر می باشد.
این محصول شامل ارکیده، گل رز هلندی، میخک و لیسیانتوس به همراه گل های عروس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

نحوه ارسال

محصولات سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:باکس گل ارکیده کارتیر
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط