باکس گل باطراوت

باکس گل باطراوت

باکس گل باطراوت

$‎13.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین جعبه گل با طراوت یک باکس زیبا شامل گل های رنگارنگ داوودی و رز های سفید است. رز به کار رفته در این باکس از جنس رز های مرغوب هلندی هستند که به دلیل مرغوبیت، تازگی، طول عمر بالاتر و ماندگاری بیشتر نسبت به سایر رز ها از محبوبیت بیشتری برخوردار اند. همچنین گل های داودی به دلیل تنوع رنگی و ماندگاری جزء بهترین گل ها در صنعت گل آرایی محسوب می شوند. خرید آنلاین حعبه گل با طراوت با تلفیق رنگ گل های زیبای داوودی در کنار رز های سفید رنگ درون باکسی مستطیلی، جعبه گلی جذاب و دل ربا را خلق کرده که چشم ها را به خود خیره می کند. شما می توانید با ارسال این باکس گل زیبا، شادابی و طراوت را به عزیزان تان هدیه دهید و آن ها را از راه دور به همین سادگی خوشحال سازید. گل های داودی نماد مثبت اندیشی، شادی و زندگی طولانی است و گل رز سفید نماد پاکی، صداقت و آرامش است. شما با هدیه دادن این باکس، برای مخاطب تان آرزوی شادی، زندگی طولانی و آرامش می کنید. علاوه بر اینکه این گل ها ماندگاری بالایی دارند، گل آراهای حرفه ای گل بازار با تعبیه اسفنج های خیسی درون باکس، به تازه ماندن و شادابی بیشتر گل ها حتی تا هفته ها کمک کرده اند. شما می توانید این باکس گل را در مناسبت هایی مانند سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، و حتی مراسم افتتاحیه برای عزیزان خود در هر جای ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس حدود 20 در طول و عرض 25 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل باطراوت
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
دسته گل رویای رنگی
دسته گل رویای رنگی
قیمت عادی $‎35.95 قیمت ویژه $‎28.95
تاج گل حلقه ای دلارام
تاج گل حلقه ای دلارام
قیمت عادی $‎159.95 قیمت ویژه $‎127.95
جعبه گل طراوت بهاری
جعبه گل طراوت بهاری
قیمت عادی $‎29.95 قیمت ویژه $‎23.95
باکس قلبی گل
باکس قلبی گل
قیمت عادی $‎39.95 قیمت ویژه $‎31.95
پلاک طلای شعر ۲
پلاک طلای شعر ۲
امتیاز:
100%
$‎454.95