باکس گل ترحیم همدردی

باکس گل ترحیم همدردی

باکس گل ترحیم همدردی

$‎41.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین باکس گل ترحیم همدردی مناسب برای عرض تسلیت به عزیزان تان از راه دور است. اگر یکی از عزیزان شما به تازگی در گذشته است با سفارش آنلاین باکس گل ترحیم همدردی با بازماندگان او همدردی کنید. این باکس گل متفاوت و بزرگ با یک باکس چوبی یک گزینه مناسب برای عرض تسلیت به کسانی است که دچار غم اندوه از دست دادن عزیزی شده اند. این باکس گل با گل های زیبای آنتریوم، رز هلندی، آلسترو مریا، لیلیوم سفید و لیسیانتوس به زیبایی تمام آراسته شده است تا تسکینی باشد بر دل داغ دیده گان. همواره گل های سفید یکی از بهترین گزینه ها برای مراسم ترحیم بوده است. این باکس گل نیز با گل های سفید و باکسی مشکی نهایت غم اندوه شما را به بهترین شکل بیان می دارد. شما با ارسال این باکس برای دوستان و آشنایان خود نهایت تعزیت خود به آنان اعلام نمایید. به علاوه اگر سالگرد درگذشت عزیزی نزدیک است و می خواهید در اولین سال درگذشت او با فرستادن گلی یاد و خاطر او را زنده نگهدارید پیشنهاد می کنیم باکس گل ترحیم همدردی را فراموش نکنید چرا که با گل های باطراوت و زیبا مرحمی خواهد بود بر غم دیده گان آن عزیز.

جزئیات
سایز استاندارد: ارتفاع حدودی باکس گل 50 سانتی متر و طول 40 سانتی متر می باشد.
سایز زیبا: ارتفاع حدودی باکس گل 60 سانتی متر و طول 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های آنتریوم، رز هلندی، آلسترو مریا، لیلیوم سفید و لیسیانتوس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود. با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل ترحیم همدردی
محصولات مرتبط