باکس گل میخک پالیز

باکس گل میخک پالیز

باکس گل میخک پالیز

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

باغچه یا دشتی سبز را در نظر بگیرید که در آن گل های صورتی و گل های سفید کوچکی روییده است. این توصیفی است از سفارش آنلاین باکس گل میخک پالیز، با گل های میخک صورتی و گل های زیر نقش عروس که سراسر از برگ های سبز شمشاد پر شده است. گل های میخک صورتی با گلبرگ های پرچین و دالبری و شاخه های پر از گل های ریز و ابریشمی عروس، چنان جذابیتی دارند که نظر مخاطب شما را به خود جلب خواهد کرد. چیدمان گنبدی گل های صورتی و سفید که از میان سبزی برگ ها سر برآورده اند، چنان زیباست که این هدیه به هر کسی با هر سلیقه ای تقدیم شود دچار ذوق و هیجان خواهد شد. گل های میخک صورتی پیام آور افتخار ،دوستی و زیبایی، راستگویی، و عشق مادرانه و گل های عروس نیز نماد اتحاد، بی‌ گناهی و معنویت است و ترکیب این دو گل چنان پر از حس است که با زبان بی زبانی با محبوب شما سخن می گوید. طراحان گلفروشی آنلاین گل بازار با گل آرایی این محصول مانند همیشه توانسته اند یک محصول زیبا خلق کرده تا در هر مناسبت و مجلسی بتواند از مخاطبین شما دلبری کند. شما می توانید این گل را در مناسبت هایی مانند روز مادر، روز پدر، روز پزشک، روز معلم، تبریک سورپرایز جشن تولد، تبریک نامزدی و عروسی، تشکر و قدردانی، مراسم افتتاحیه، عیادت از بیمار، سالگرد ازدواج برای تشکر و قدردانی، به دنیا آمدن قدم نورسیده، جشن فارغ التحصیلی و... برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی باکس به همراه گل 40 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های میخک و عروس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل میخک پالیز
محصولات مرتبط