باکس گل گلایول و آنتریوم هاله

باکس گل گلایول و آنتریوم هاله

باکس گل گلایول و آنتریوم هاله

امتیاز:
90% of 100
قیمت عادی $‎37.44 قیمت ویژه $‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین باکس گل گلایول و آنتریوم هاله، مناسب برای تقدیم به کسانی است که به تازگی عزیزی را از دست داده اند. این باکس گل تزیین شده با گل های آنتریوم، گلایول، و رز های هلندی است، تا بتواند در غم عزیزان تان تسکینی باشد بر قلب های شما. به علاوه اگر سالگرد درگذشت یکی از عزیزان شما است و می خواهید با ارسال یک باکس گل یاد و خاطره آن عزیز را زنده نگه دارید، سفارش آنلاین باکس گل گلایول و آنتریوم هاله یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. گل های گلایول همواره یکی از گل هایی بوده که برای مراسم ختم یا عزاداری مورد استفاده قرار گرفته است. گلایول نماد یادبود است و گل گلایول سفید نماد روان پاک و برای ادای احترام به در گذشته گان استفاده می شود؛ همچنین گل های رز و آنتریوم سفید که نماد آرامش، معنویت، احساس همدردی و ادای احترام است. شما می توانید این دسته گل را برای دوستان و آشنایان خود برای عرض تسلیت و یا یادبود عزیزان شان در مراسم های ترحیم و ختم ارسال کنید، تا مرهمی باشید بر دل داغ دیده اشان. آرایش زیبای گل ها در این باکس به همراه یک روبان مشکی در میان گل ها، بیش از همه این محصول را تبدیل به یک باکس گل مناسب برای مراسم ختم کرده است.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های آنتریوم، گلایول، و رز های هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:باکس گل گلایول و آنتریوم هاله
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط