باکس گل گلایول و آنتریوم هاله

باکس گل گلایول و آنتریوم هاله

باکس گل گلایول و آنتریوم هاله

قیمت عادی $‎37.95 قیمت ویژه $‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین باکس گل گلایول و آنتریوم هاله، مناسب برای تقدیم به کسانی است که به تازگی عزیزی را از دست داده اند. این باکس گل تزیین شده با گل های آنتریوم، گلایول، و رز های هلندی است، تا بتواند در غم عزیزان تان تسکینی باشد بر قلب های شما. به علاوه اگر سالگرد درگذشت یکی از عزیزان شما است و می خواهید با ارسال یک باکس گل یاد و خاطره آن عزیز را زنده نگه دارید، سفارش آنلاین باکس گل گلایول و آنتریوم هاله یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. گل های گلایول همواره یکی از گل هایی بوده که برای مراسم ختم یا عزاداری مورد استفاده قرار گرفته است. گلایول نماد یادبود است و گل گلایول سفید نماد روان پاک و برای ادای احترام به در گذشته گان استفاده می شود؛ همچنین گل های رز و آنتریوم سفید که نماد آرامش، معنویت، احساس همدردی و ادای احترام است. شما می توانید این دسته گل را برای دوستان و آشنایان خود برای عرض تسلیت و یا یادبود عزیزان شان در مراسم های ترحیم و ختم ارسال کنید، تا مرهمی باشید بر دل داغ دیده اشان. آرایش زیبای گل ها در این باکس به همراه یک روبان مشکی در میان گل ها، بیش از همه این محصول را تبدیل به یک باکس گل مناسب برای مراسم ختم کرده است.

 

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های آنتریوم، گلایول، و رز های هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل گلایول و آنتریوم هاله
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده