تاج گل حلقه ای دلارام

تاج گل حلقه ای دلارام

تاج گل حلقه ای دلارام

امتیاز:
93% of 100
قیمت عادی $‎187.44 قیمت ویژه $‎149.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

قطعا برای شما هم پیش آمده که بخواهید برای یک مراسم خاص یک گل بزرگ ارسال کنید، ما در اینجا به شما سفارش آنلاین تاج گل حلقه ای دلارام را پیشنهاد می کنیم. این تاج گل پر شده از گل های داودی، لیلیوم، لیسیانتوس و ژیپسوفیلا به همراه برگ های سبز، تا بتوانید یکی از زیباترین پیشکش ها را تقدیم عزیزان تان کنید. این تاج گل با عطر گل های داودی و لیلیوم می تواند فضای مراسم شما عطر آگین و خوشبو کند و همچنین زیبایی برگ های ظریف و زیبای لیسیانتوس در کنار گل های ریز نقش ژیپسوفیلا یک اثر هنری را به وجود آورده است. وجود گل های داودی که کنار هم چیده شده اند، در یک طرف حلقه گل و در طرف دیگر گل های بزرگ به همراه غنچه های گل لیلیوم و گل های زیبای لیسیانتوس، با یک برگ آرایی سبز و جذاب که به صورت آبشاری در کنار هم قرار گرفته اند، یک تاج گل شیک و لوکس را به وجود آورده است. مهم نیست شما خرید آنلاین تاج گل حلقه ای دلارام را برای مراسم های شاد در نظرگرفته اید یا برای عرض تسلیت به عزیزان تان، این حلقه با زیبایی خاصی که دارد می تواند نماینده صمیمانه ترین تبریکات و یا تسلیت های شما باشد. این تاج توسط گل آراهای حرفه ای طراحی شده که با قرار دادن گل های درون اسفنج ها در تمام طول مدت مراسم عزیزان تان بتوانند از زیبایی و طراوت آن ها لذت ببرند. شما می توانید این گل ها را در مناسبت های مختلف مانند تبریک عروسی و نامزدی، مراسم افتتاحیه، برای مراسم تشکر و قدردانی و حتی برای مراسم های ختم برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تاج گل 1 متر و 70 سانتی متر می باشد.
تاج گل شامل لیسیانتوس، عروس، داوودی، و اوریانتال می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:تاج گل حلقه ای دلارام
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
آیا امکانش هست یک پیام تبریک و یا تسلیت روی تاج گلم بزارم؟
بله، شما می توانید هنگام ثبت سفارش پیام تبریک و تسلیت خود را در قسمت متن پیام و در صفحه تسویه وارد کنید، تا این پیام بر روی برگه های بزرگ و مخصوص گل بازار  چاپ و لمینت، و در نهایت روی تاج گل شما نصب گردد.
آیا امکان ارسال تاج گل ها در یک ساعت مشخص و قبل از شروع مراسم رو دارید؟
بله، با توجه به اینکه اکثر تاج گل ها برای مراسم های خاص مثل ترحیم و افتتاحیه و ... در نظر گرفته می شود، لذا این گل ها در بازه های زمانی کوتاه تر و مطابق با زمان شروع مراسم تحویل خواهد شد.
آیا گل های تاج گل در طول مراسم پژمرده نمیشه؟
در همه تاج گل ها اسفنج های خیسی تعبیه شده تا گل ها با قرار گرفتن درون آن، تا مدت ها بتوانند شاداب و تازه بمانند. برای نگهداری بیشتر، بهتر است گل ها را به دور از نور آفتاب و گرما قرار دهید.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.

نمونه ارسالی تاج گل حلقه ای دلارام

محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده