تاج گل دو طبقه

تاج گل دو طبقه

تاج گل دو طبقه

$‎168.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

تاج گل دو طبقه شامل گل های زیبای گلایول، ژربرا، لیلیوم استرلیتزیا یا پرنده بهشتی می باشد که با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار آن چنان به صورت زیبا و در دو طبقه چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی خیره و محو تماشای آن می شود. شما می توانید با خرید آنلاین تاج گل دو طبقه  هم برای مراسم ترحیم و ختم و هم برای مراسم ازدواج، عقد و یا نامزدی در غم و یا شادی عزیزانتان شریک شوید. این تاج گل بر اساس مناسبت شما، توسط تیم گل آرایی گل بازار با رنگ گل هایی مناسب چیدمان و گل آرایی می شود. چنانچه شما این تاج گل را برای مراسم ترحیم انتخاب می کنید گل های استفاده شده بیشتر به رنگ سفید و رنگ هایی که مناسب مراسم عزاداری و ترحیم هستند گل آرایی می شود و در آخر با روبان های مشکی تزیین می گردد. همچنین در صورتی که این محصول را برای مراسم شادی و عقد و ازدواج و یا نامزدی انتخاب کنید رنگ گل ها شاد تر و  گل های لیلیوم رنگی با گل های  ژربرا واسترلیتزیا در آن استفاده و با روبانی رنگی تزیین می گردد. این تاج گل به دلیل بزرگی و بلندی و دوطبقه بودن آن توسط ماشین های مخصوص حمل و به درب منزل، تالار عروسی و یا مسجد و مجالس ترحیم ارسال می شوند. همچنین نام و پیام شما به صورت بسیار زیبایی بر روی این تاج گل قرار می گیرد. اگر نمیتوانید در مراسمی حضور داشته باشید پیشنهاد ما به شما سفارش آنلاین تاج گل دو طبقه به شما است.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این تاج گل 2 متر و پنجاه سانتی متر و عرض آن 1 متر و چهل سانتی متر می باشد.
تاج گل دو طبقه شامل گل های زیبای گلایول، ژربرا، لیلیوم استر یا تاج خروسی می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تاج گل دو طبقه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط