تاج گل دو طبقه

تاج گل دو طبقه

تاج گل دو طبقه

$‎218.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

تاج گل دو طبقه شامل گل های زیبای گلایول، ژربرا، لیلیوم و پرنده بهشتی است تا شما بتوانید با خرید آنلاین تاج گل دو طبقه یک هدیه بسیار ارزنده برای عزیزان تان در مجالس و مهمانی های بزرگ ارسال کنید. گل های گلایول با شاخه های پر گل در کنار گل های پرنده بهشتی خوش رنگ با شکل خاص خود و همچنین گل های گرد ژربرا در کنار گل های خوش عطر لیلیوم، توانسته یک تاج پر از گل را پدید آورد تا با سفارش آنلاین تاج گل دو طبقه و قرار دادن آن در هر مراسمی، جلوه و زینت آن مجلس را دو چندان کند. این گل ها که به صورت دو طبقه چیده می شوند به گونه ای است که در بالا گل های گلایول و پرنده بهشتی دورتا دور چیده می شوند و در وسط آن ها گل های لیلیوم و ژربرا قرار می گیرد، همچنین در طبقه پایین آن گل های گلایول، لیلیوم و ژربرا خودنمایی می کند تا با برگ های سبز و بزرگ پالم در پشت گل ها بر زیبایی هرچه تمام تر آن افزوده شود. این گل ها با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار آن چنان به صورت زیبا و در دو طبقه چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی خیره و محو تماشای آن می شود. شما می توانید با خرید آنلاین تاج گل دو طبقه هم برای مراسم ترحیم و ختم و هم برای مراسم ازدواج، عقد و یا نامزدی و حتی افتتاحیه در غم و یا شادی عزیزان تان شریک شوید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تاج گل 2 متر و پنجاه سانتی متر و عرض آن 1 متر و چهل سانتی متر می باشد.
تاج گل دو طبقه شامل گل های زیبای گلایول، ژربرا، لیلیوم و استرلیتزیا یا پرنده بهشتی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تاج گل دو طبقه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده