تاج گل یک طبقه

تاج گل یک طبقه

تاج گل یک طبقه

امتیاز:
85% of 100
$‎152.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شما با سفارش آنلاین تاج گل یک طبقه با گل های گلایول، آنتریوم و لیلیوم مجموعه از گل های زیبا را برای تبریک و یا تسلیت در مراسم های مختلف برای عزیزان تان ارسال می کنید. شاخه های گل گلایول با زیبایی خاص خود در کنار گل های قلبی شکل و سبز رنگ آنتریوم بیش از همه چیز بر زیبایی و دلربا بودن این تاج گل افزوده است. همچنین وجود گل های لیلیوم با گل های بزرگ و عطر خوبی که به مشام می رساند، از دیگر ویژگی های خاص این تاج گل به شمار می رود. با چینش گل های لیلیوم در مرکز به همراه گل های آنتریوم و لیلیوم در اطراف با برگ های سبز و بزرگ پالم در پشت گل ها، یک مجموعه زیبا پدید آمده تا زینت بخش هر نوع مراسمی باشد. از آنجایی که گل های گلایول نماد یادآوری و تداعی خاطرات است برای همین این گل ها را معمولا در مراسمات ترحیم و یادبود استفاده می کنند تا تداعی کننده خاطرات خوش عزیز از دسته رفته باشد. همچنین گل های آنتوریوم که نماد شادی و فراوانی و گل لیلیوم نماد بی گناهی و پاکی است، می تواند خرید آنلاین تاج گل یک طبقه را تبدیل به یک هدیه ارزشمند برای عزیزان تان در مراسمات شاد کند. این تاج گل با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار آن چنان به صورت زیبایی آرایش و چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی را خیره و محو تماشای خود می کند. شما می توانید با این تاج در مراسم هایی مانند ترحیم و سالگرد درگذشت، مراسم عقد، نامزدی و حتی عروسی برای مراسم افتتاحیه و ... برای عزیزان تان گل به سراسر ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تاج گل 2 متر می باشد.
تاج گل یک طبقه شامل گل های زیبای گلایول، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:تاج گل یک طبقه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
آیا امکانش هست یک پیام تبریک و یا تسلیت روی تاج گلم بزارم؟
بله، شما می توانید هنگام ثبت سفارش پیام تبریک و تسلیت خود را در قسمت متن پیام و در صفحه تسویه وارد کنید، تا این پیام بر روی برگه های بزرگ و مخصوص گل بازار  چاپ و لمینت، و در نهایت روی تاج گل شما نصب گردد.
آیا امکان ارسال تاج گل ها در یک ساعت مشخص و قبل از شروع مراسم رو دارید؟
بله، با توجه به اینکه اکثر تاج گل ها برای مراسم های خاص مثل ترحیم و افتتاحیه و ... در نظر گرفته می شود، لذا این گل ها در بازه های زمانی کوتاه تر و مطابق با زمان شروع مراسم تحویل خواهد شد.
آیا گل های تاج گل در طول مراسم پژمرده نمیشه؟
در همه تاج گل ها اسفنج های خیسی تعبیه شده تا گل ها با قرار گرفتن درون آن، تا مدت ها بتوانند شاداب و تازه بمانند. برای نگهداری بیشتر، بهتر است گل ها را به دور از نور آفتاب و گرما قرار دهید.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.

عکس نمونه ارسالی تاج گل یک طبقه  عکس نمونه ارسالی تاج گل یک طبقه

عکس نمونه ارسالی تاج گل یک طبقه

محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده