تاج گل یک طبقه

تاج گل یک طبقه

تاج گل یک طبقه

$‎95.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

شما با سفارش آنلاین تاج گل یک طبقه با گل های گلایول، آنتریوم و لیلیوم مجموعه از گل های زیبا را برای تبریک و یا تسلیت در مراسم های مختلف برای عزیزان تان ارسال می کنید. شاخه های گل گلایول با زیبایی خاص خود در کنار گل های قلبی شکل و سبز رنگ آنتریوم بیش از همه چیز بر زیبایی و دلربا بودن این تاج گل افزوده است همچنین وجود گل های لیلیوم با گل های بزرگ و عطر خوبی که به مشام می رساند، از دیگر ویژگی های خاص این تاج گل به شمار می رود. با چینش گل های لیلیوم در مرکز به همراه گل های آنتریوم و لیلیوم در اطراف با برگ های سبز و بزرگ پالم در پشت گل ها، یک مجموعه زیبا پدید آمده تا زینت بخش هر نوع مراسمی باشد. از آنجایی که گل های گلایول نماد یادآوری و تداعی خاطرات است برای همین این گل ها را معمولا در مراسمات ترحیم و یادبود استفاده می کنند تا تداعی کننده خاطرات خوش عزیز از دسته رفته باشد. همچنین گل های آنتریوم که نماد شادی و فراوانی و گل لیلیوم که نماد بی گناهی و پاکی است، می تواند خرید آنلاین تاج گل یک طبقه را تبدیل به یک هدیه ارزشمند برای عزیزان تان در مراسمات شادی کند. این تاج گل که با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار آن چنان به صورت زیبایی آرایش و چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی خیره و محو تماشای آن می شود. شما می توانید این تاج گل را برای مراسم هایی مانند ترحیم و سالگرد درگذشت، مراسم عقد، نامزدی و حتی عروسی برای مراسم افتتاحیه و ... برای عزیزان تان در ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تاج گل 2 متر می باشد.
تاج گل یک طبقه شامل گل های زیبای گلایول، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:تاج گل یک طبقه
We found other products you might like!
Related Products