تنگ گل رز قرمز ۶ تایی

تنگ گل رز قرمز ۶ تایی

تنگ گل رز قرمز ۶ تایی

امتیاز:
90% of 100
قیمت عادی $‎22.95 قیمت ویژه $‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین تنگ گل رز قرمز 6 تایی به عنوان یک هدیه کوچک اما مناسب برای تقدیم به عزیزان تان در مراسم های مختلف محسوب می شود. زیرا که این گلدان با داشتن رز های قرمز هلندی زیبا درون یک تنگ شیشه ای به شکل استوانه که با برگ های سبز نیز پوشیده شده، علاوه بر داشتن ویژگی های ظاهری مانند طراوت، زیبایی و شادابی گل ها، حاوی پیام شادی است که به دیگران القا می کنند. چینش این گل های درون این تنگ شیشه ای به صورتی است که گل های رز در 3 ردیف دوتایی به صورت عمودی روی هم قرار می گیرند و این برگ های سبز هستند که این گل ها و تنگ شیشه ای را می پوشانند تا یک هدیه بسیار ارزنده را پدید آورند. هر گل دارای معنا و مفهوم گوناگونی است، گل رز قرمز همواره نماد عشق و علاقه بوده است. پس سفارش آنلاین تنگ گل رز قرمز 6 تایی و هدیه دادن آن، عشق و علاقه شما را به آنکس که عاشقش هستید نشان خواهد داد. گل آراهای حرفه ای گل بازار با مهارت تمام توانسته اند یک تنگ گل شیک و زیبا طراحی کنند، تا شما بتوانید عزیزان تان را با آن در جشن ها و مناسبت های مختلف سورپرایز کنید. این گل مناسب برای سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و یا دوستی، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و دلجویی، روز ولنتاین، اولین دیدارعاشقانه و حتی عذر خواهی از یک دوست است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تنگ گل 40 سانتی متر و عرض آن 16 سانتی متی می باشد.
تنگ رز قرمز 6 تایی شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این تنگ ها استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل تنگ از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تنگ گل رز قرمز ۶ تایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط