پکیج شکلات Sweets

پکیج شکلات Sweets

پکیج شکلات Sweets

امتیاز:
100% of 100
$‎14.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

پکیج شکلات Sweets یکی از محصولات ویژه گل بازار برای ارسال به ایران است . این پکیج شامل یک باکس زیباست که انواع شکلات و پاستیل از برندهای برتر جهان در آن قرار می گیرند. فروشگاه آنلاین گل بازار ، شرایط را برای ارسال هدیه به ایران و ارسال هدیه به خارج از کشور فراهم کرده است . اگر در خارج از ایران زندگی می کنید و به دنبال ارسال هدیه به ایران هستید می توانید از خدمات فروشگاه آنلاین گل بازار استفاده کنید . پکیج شکلات Sweets  در سه سایز قابل سفارش است : استاندارد ، زیبا و لوکس . سایز استاندارد کوچک تر از دو سایز دیگر است و سایز لوکس نیز از همه بزرگ تر است . هم سایز باکس و هم میزان شکلات هایی که در باکس قرار می گیرند در هر یک از سایز ها متفاوت هستند .این محصول در همان روز سفارش قابل تحویل در آدرس های تهران و کرج است . البته امکان ارسال پکیج شکلات Sweets به سایر شهرهای ایران نیز وجود دارد ، اما تحویل آن در شهرهای غیر از تهران و کرج 1 الی 3 روزی کاری بعد میسر خواهد بود . در نظر داشته باشید که رنگ و مدل باکس ممکن است مقداری با آن چه که در تصویر می بینید متفاوت باشند ، اما قطعاً شکلات ها در باکسی زیبا و شکیل قرار داده خواهند شد .

سفارش سورپرایزهای گل بازار
علاوه بر امکان سفارش آنلاین پکیج شکلات Sweets ، امکان سفارش آنلاین سورپرایزهای گل بازار هم وجود دارد . این سورپرایزها - که در همین صفحه آن ها را می بینید - شامل موارد متعددی هستند از جمله ماگ ، کارت پستال و شاخه های گل رز . هر یک از محصولات که تمایل به سفارش آنها را دارید ، همراه با پکیج شکلات Sweets به آدرس مدنظرتان ارسال خواهند شد .

این پکیح همانند تصویر شامل جعبه ای می باشد که خوراکی ها درون آن قرار خواهد گرفت. شما می توانید با ارسال پکیج شکلات از راه دور به عنوان هدیه‌ ای فوق العاده عزیزانتان را شاد کنید. همچنین می توانید سایزهای مختلف این پکیج را انتخاب کنید.

شرایط و ضوابط
رنگ جعبه ارسالی ممکن است با عکس متفاوت باشد.
بعلت اینکه این محصولات بصورت تازه تهیه می شوند در صورت موجود نبودن هر یک از محصولات، محصول مشابهی با کیفیت مشابه جایگزین خواهد شد. 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پکیج شکلات Sweets
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط